Hôtel Le Président
Type kamer, met prijs
Kaart
Hôtel Le Président ligt in Sherbrooke op 5 min. rijden van Sherbrooke Exhibition Center en Université de Sherbrooke. Dit hotel ligt op 3,8 km van Jacques-Cartier Park en op 4,9 km van Marche de la Gare.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en een bubbelbad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een skiopslagruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 117
- Conferentieruimte
- Skiopslag
- Wasserij
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal binnenzwembaden: 1
- Aantal spabaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Feestruimte
- Automaat
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Magnetron
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Half open badkamer
- Schoonmaakservice 1x per verblijf
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Babybedden (toeslag)
- Beperkte huishoudservice
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Raamhor
- Elektrische adapters/opladers
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hôtel Le Président
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Registratienummer van accommodatie: 2026-01-31, 058100
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Het zwembad is toegankelijk van 08.30 uur tot 22.00 uur.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor babybed: CAD 20 per dag
- Toeslag voor extra bed: CAD 20 per dag
Hôtel Le Président ligt in Sherbrooke op 5 min. rijden van Sherbrooke Exhibition Center en Université de Sherbrooke. Dit hotel ligt op 3,8 km van Jacques-Cartier Park en op 4,9 km van Marche de la Gare.
Doe of je thuis bent in één van de 117 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een bad/douchecombinatie, gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een koffiezetapparaat/waterkoker en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een binnenzwembad en een bubbelbad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een skiopslagruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Sherbrooke
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}








































