Hôtel les Ambassadeurs
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hôtel les Ambassadeurs in Oran, in de buurt Nieuwe Stad, bevind je je op 5 min. lopen van Grote Syntagoge van Oran en op 6 min. lopen van Palais de la Culture. Dit hotel ligt op 0,6 km van Ahmed Zabana Nationaal Museum en op 0,7 km van Disco Magreb.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een receptieruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 26
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis zelf parkeren
- Bagageopslag
- Receptieruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Lcd-televisie
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hôtel les Ambassadeurs
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - 02.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- De stad heft de volgende belasting: DZD 300.00 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor extra bed: DZD 2000.0 per dag
Met een verblijf bij Hôtel les Ambassadeurs in Oran, in de buurt Nieuwe Stad, bevind je je op 5 min. lopen van Grote Syntagoge van Oran en op 6 min. lopen van Palais de la Culture. Dit hotel ligt op 0,6 km van Ahmed Zabana Nationaal Museum en op 0,7 km van Disco Magreb.
Doe of je thuis bent in één van de 26 individueel gemeubileerde kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en gratis mineraalwater.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een receptieruimte.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Een gratis ontbijtbuffet is inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Oran
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}