Hotel Su Giganti
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Su Giganti in Villasimius, bevind je je vlak bij het strand, op 5 minuten rijden van Chiesa di Santa Maria en Archeologisch Museum. Dit hotel bij het strand ligt op 3,7 km van Spiaggia di Campulongu en op 3,7 km van Spaggia Cuccureddus.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, huwelijksservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 29
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Parasols bij het zwembad
- Kruidenier / supermarkt
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2001
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Bagageopslag
- Strandparasols
- Strandligstoelen
- Ligstoelen aan het zwembad
- Strandlakens
- Terras
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Rolstoeltoegankelijk
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Terras
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Matrassen van Sleep Number by Select Comfort
- Babybedden (toeslag)
- Ledtelevisie
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Toiletpapier
- Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
- Noodtrekkoord in badkamer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Su Giganti
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Carte Blanche
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Registratienummer van accommodatie: IT111105A1000F2365
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen en gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 29 februari betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 95 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 8)
- Toeslag voor babybed: EUR 37.0 per nacht
Met een verblijf bij Hotel Su Giganti in Villasimius, bevind je je vlak bij het strand, op 5 minuten rijden van Chiesa di Santa Maria en Archeologisch Museum. Dit hotel bij het strand ligt op 3,7 km van Spiaggia di Campulongu en op 3,7 km van Spaggia Cuccureddus.
Doe of je thuis bent in één van de 29 kamers met een minibar en een ledtelevisie. Je bed met Select Comfort matras komt met luxe beddengoed. Alle kamers hebben een terras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel bevat ook gratis wifi, huwelijksservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Gasten van Hotel Su Giganti kunnen genieten van een lekker diner bij SU GIGANTI of iets halen bij de snackbar/deli. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. Als je met de auto komt, neem dan vooraf contact op de accommodatie voor verdere inlichtingen (bv. voor een routebeschrijving). De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Als je het kamertype ‘Flexibel’ hebt geboekt, dien je tijdens je verblijf mogelijk van kamer te wisselen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Villasimius
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}







































































