Kagoshima Plaza Hotel Tenmonkan
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Kagoshima Plaza Hotel Tenmonkan bevind je je centraal in Kagoshima, op slechts 3 min. lopen van Tenmonkan Straat en op 5 min. lopen van Geschiedenismuseum Jigenryuhyohousho. Dit hotel ligt op 18,3 km van Sakurajima - berg en op 0,6 km van Xavier-kerk Shinseido.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 220
- Aantal verdiepingen: 13
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 1999
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Bagageopslag
- Lang parkeren (toeslag)
- Waterautomaat
- Automaat
- Overdekte parkeerplaatsen
- Parkeerplaatsen buiten
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Betaalfilms
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Bidet
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Donzen dekbed
- Kussenkeuzemenu
- Diep bad
- Ledtelevisie
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Elektrische adapters/opladers
- Minikoelkast
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Kagoshima Plaza Hotel Tenmonkan
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 20
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- UnionPay
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder, beveiligingssysteem en raambeveiliging
- Eén kind t/m 12 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1500 per persoon
- Toeslag voor overdekt parkeren: JPY 1000 per nacht
Met een verblijf bij Kagoshima Plaza Hotel Tenmonkan bevind je je centraal in Kagoshima, op slechts 3 min. lopen van Tenmonkan Straat en op 5 min. lopen van Geschiedenismuseum Jigenryuhyohousho. Dit hotel ligt op 18,3 km van Sakurajima - berg en op 0,6 km van Xavier-kerk Shinseido.
Doe of je thuis bent in één van de 220 kamers met een koelkast en een ledtelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl digitale zenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Kagoshima Plaza Hotel Tenmonkan kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een snelle incheckservice en een stomerij/wasserijservice. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Yamanokuchi-cho
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}

























































