KajaNe Tulamben
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij KajaNe Tulamben in Kubu bevind je je bij de zee, op 5 min. rijden van Gerobong Tempel en Boga Wrak. Dit hotel bij het strand ligt op 17,2 km van Strand van Amed en op 30,2 km van Mount Batur.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag). Gasten kunnen een ritje nemen met de gratis shuttlebus, die tot 3 km van de accommodatie rijdt.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 8
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 6
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Gratis lokale shuttleservice
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Bureau
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Dvd-speler
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Alleen douche
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Balkon of terras
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
KajaNe Tulamben
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Eén kind t/m 5 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt. Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: IDR 950000 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
- Toeslag voor extra bed: IDR 540000.0 per nacht
Wanneer je verblijft bij KajaNe Tulamben in Kubu bevind je je bij de zee, op 5 min. rijden van Gerobong Tempel en Boga Wrak. Dit hotel bij het strand ligt op 17,2 km van Strand van Amed en op 30,2 km van Mount Batur.
Doe of je thuis bent in één van de 8 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Alle kamers hebben een lcd-televisie van 32 inch met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag). Gasten kunnen een ritje nemen met de gratis shuttlebus, die tot 3 km van de accommodatie rijdt.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de 24-uurs roomservice. Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 11.00 uur genieten van een gratis lokaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 23.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}














































