HanumanAlaya Colonial House
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij HanumanAlaya Colonial House in Siem Reap bevind je je in de historische wijk, op 5 min. rijden van Angkor Wat en Pub Street. Dit hotel voor families ligt op 0,1 km van Charles de Gaulle en op 0,7 km van Khmer Keramiek- en Schone Kunsten Centrum.
Hotelinrichting
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag). Gasten kunnen een ritje nemen met de gratis shuttlebus, die tot 2.5 km van de accommodatie rijdt.
Hotelinrichting
- Lift
- Gratis vervoer van/naar de luchthaven
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 8
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Gratis ontbijt
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Portier
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Limousine- of autoservice beschikbaar
- Volledig uitgeruste spa
- Spabehandelingsruimte(s)
- Vergaderruimtes:
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2012
- Gratis lokale shuttleservice
- Aantal restaurants: 1
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Gratis zelf parkeren
- Gratis valetparkeren
- Computerstation
- Aantal poolbars: 1
- Aantal swim-up bars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Kinderopvang/activiteiten met toezicht (toeslag)
- Receptieruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Plafondventilator
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Gratis dagblad
- Luxe beddengoed
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Dvd-speler
- Toegang via buitengalerij
- Verduisterende gordijnen
- Kinderopvang op de kamer (toeslag)
- Pantoffels
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Hd-televisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Bad of douche
- Balkon of terras
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
HanumanAlaya Colonial House
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 23.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je contact opneemt met dit hotel via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Kinderen t/m 12 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Toeslag voor extra bed: USD 27.0 per nacht
Wanneer je verblijft bij HanumanAlaya Colonial House in Siem Reap bevind je je in de historische wijk, op 5 min. rijden van Angkor Wat en Pub Street. Dit hotel voor families ligt op 0,1 km van Charles de Gaulle en op 0,7 km van Khmer Keramiek- en Schone Kunsten Centrum.
Doe of je thuis bent in één van de 8 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een minibar. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie van 32 inch met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. De privébadkamers met een bad of douche hebben designer toiletartikelen en haardrogers.
Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag). Gasten kunnen een ritje nemen met de gratis shuttlebus, die tot 2.5 km van de accommodatie rijdt.
Geniet van lokale en internationale gerechten bij Colonial Café, een restaurant aan het zwembad met uitzicht op de tuin waar je in de openlucht kunt dineren. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Geniet van een drankje in de zwembadbar en neem een frisse duik in het zwembad van dit hotel. Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis uitgebreid ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een limousine- of autoservice en een snelle incheckservice. Er is een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) die gratis wordt aangeboden.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Sangkat Sla Kram
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




































































