general_help_center_title

general_help_center_description

Loisir Hotel Toyohashi

141 Fujisawa-cho, Toyohashi
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Loisir Hotel Toyohashi ligt in Toyohashi bij een winkelcentrum, op 4 min. rijden van Park van Toyohashi en op 6 min. van Miyuki-park. Dit hotel ligt op 5,4 km van Yoshida-kasteel en op 10,7 km van Inari-tempel.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en cadeauwinkels/kiosken. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn een kapsalon, huwelijksservices en een balzaal.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Kapsalon
  • Cadeauwinkels of kiosk
  • Plaatselijke winkels
  • Aantal kamers: 379
  • Conferentieruimte
  • Wasserij
  • Tuin
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Stomerij / wasserijservice
  • Vergaderruimtes:
  • Huwelijksservices
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Gratis vervoer vanaf het treinstation
  • Aantal restaurants: 3
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Gratis vervoer naar het treinstation
  • Balzaal
  • Feestruimte
  • Automaat
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Luxe beddengoed
  • Betaalfilms
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Massage in de kamer mogelijk
  • Pantoffels
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Donzen dekbed
  • Extra bedden (toeslag)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Minikoelkast

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Loisir Hotel Toyohashi

141 Fujisawa-cho, Toyohashi, Aichi (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Loisir Hotel Toyohashi ligt in Toyohashi bij een winkelcentrum, op 4 min. rijden van Park van Toyohashi en op 6 min. van Miyuki-park. Dit hotel ligt op 5,4 km van Yoshida-kasteel en op 10,7 km van Inari-tempel.

    Doe of je thuis bent in één van de 379 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl satellietzenders voor het kijkplezier zorgen. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en bidets.

    De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en cadeauwinkels/kiosken. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn een kapsalon, huwelijksservices en een balzaal.

    Bestel iets lekkers in een van de 3 restaurants van dit hotel of blijf gewoon lekker binnen en profiteer van roomservice (beperkte tijden). Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café.

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Een conferentieruimte en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Vervoer vanaf het treinstation is gratis voorzien. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.

    Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Je hebt geen auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

    • Toeslag voor extra bed: JPY 3000.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 16 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.