Matrix Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Matrix Hotel bevind je je centraal in Edmonton, op 5 min. rijden van Stadscentrum Edmonton en Rogers Place. Dit hotel ligt op 9,8 km van Winkelcentrum West Edmonton en op 2,4 km van Universiteit van Alberta.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, huwelijksservices en een open haard in de lobby.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 184
- Aantal verdiepingen: 16
- Conferentieruimte
- Open haard in de lobby
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Portier
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Snelle incheckservice
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 8167
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 759
- Aantal vergaderruimtes: 4
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Parkeerplaatsen voor campers / bussen / vrachtwagens (toeslag)
- Terras
- Feestruimte
- Receptieruimte
- Terrasmeubilair
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Open haard
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Pillowtop-matrassen
- Gratis babybedden
- Ledtelevisie
- Handdoeken beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Laptopvriendelijke werkplek
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Matrix Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 05.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Maximumgewicht huisdier (kg) is: 18
- Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 40
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, rookmelder en raambeveiliging
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Kinderen t/m 12 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen (hiervoor gelden toeslagen, die je kunt nalezen in de sectie 'Kosten'). De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. CAD 19.99 per persoon
- Parkeerkosten: CAD 30.00 per dag (incl. onbeperkt in- en uitrijden)
- Toeslag voor huisdieren: CAD 30 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Met een verblijf bij Matrix Hotel bevind je je centraal in Edmonton, op 5 min. rijden van Stadscentrum Edmonton en Rogers Place. Dit hotel ligt op 9,8 km van Winkelcentrum West Edmonton en op 2,4 km van Universiteit van Alberta.
Doe of je thuis bent in één van de 184 kamers met een koelkast en een ledtelevisie. Je bed met pillowtop matras komt met luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben designer toiletartikelen en haardrogers.
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, huwelijksservices en een open haard in de lobby.
Bestel iets lekkers bij LOFT106, een restaurant met een bar/lounge, of blijf lekker in je kamer en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijtbuffet geserveerd van 06.30 uur tot 09.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Plan je een evenement in Edmonton? Kies voor dit hotel met 759 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en 4 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Edmonton
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




























































