general_help_center_title

general_help_center_description

Holborn at Central

4 Kingsway Place, Townsville
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Holborn at Central bevind je je in het hart van Townsville. Castle Hill en Cultural Centre Townsville liggen op 5 min. rijden. Dit hotel ligt op 2,3 km van Museum of Tropical Queensland.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Dit hotel bevat ook gratis wifi, barbecues en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 33
  • Aantal verdiepingen: 9
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Barbecue(s)
  • Wasserij
  • Gratis kranten in de lobby
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Bouwjaar: 2011
  • Aantal restaurants: 3
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras
  • Feestruimte
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Gratis krant
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Balkon
  • Plafondventilator
  • Wasmachine / droger
  • Geluiddichte kamers
  • Magnetron
  • Verduisterende gordijnen
  • Alleen douche
  • Digitale zenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Individueel gemeubileerd
  • Individueel gedecoreerd
  • Wekelijkse huishoudservice
  • Aparte woonkamer
  • Babybedden (toeslag)
  • Aparte slaapkamer
  • Beperkte huishoudservice
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Raamhor
  • Wasverzachter
  • Laptopvriendelijke werkplek

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Holborn at Central

4 Kingsway Place, Townsville, Queensland, Australië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 17.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Holborn at Central bevind je je in het hart van Townsville. Castle Hill en Cultural Centre Townsville liggen op 5 min. rijden. Dit hotel ligt op 2,3 km van Museum of Tropical Queensland.

    Doe of je thuis bent in één van de 33 individueel gedecoreerde kamers met een magnetron en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een gratis krant en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden wekelijks schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Dit hotel bevat ook gratis wifi, barbecues en een bankethal.

    Stil je honger in een van de 3 restaurants van dit hotel.

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
    • Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

    De receptie is op de volgende tijden geopend:

    • Maandag - vrijdag: 08.30 uur - 17.00 uur
    Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. De receptie van dit hotel is op werkdagen van 08.00 uur tot 20.00 uur en in het weekend van 09.00 uur tot 17.00 uur geopend. Op feestdagen is de receptie gesloten. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen. Deze accommodatie heeft gemeenschappelijke ruimtes en is daarom niet geschikt voor gasten die in quarantaine dienen te gaan.

    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Borgsom: AUD 200.00 per accommodatie, per verblijf

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Toeslag voor babybed: AUD 15.0 per nacht
    • De accommodatie berekent een toeslag van 3.52 procent op betalingen met een creditcard

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 9 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.