Hotel Nire no Ki
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Hotel Nire no Ki in Hakuba bevind je je vlak bij de skiliften, op 1 min. rijden van Happo-One-skigebied van Hakuba en op 8 min. van Goryu-skigebied van Hakuba. Dit hotel in een skigebied ligt op 7,8 km van Wintersportplaats Tsugaike en op 0,9 km van Skischans van Hakuba.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een skiopslagruimte en een automaat. De gratis skishuttle brengt je in een wip naar de piste.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 33
- Aantal verdiepingen: 4
- Skiopslag
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Gratis lokale shuttleservice
- Aantal restaurants: 2
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Gratis vervoer van/naar de skipistes
- Automaat
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kitchenette
- Magnetron
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Kookplaat
- Gratis wifi
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Aantal badkamers: 1
- Geen huishoudservice
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Nire no Ki
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 1000 per persoon
Wanneer je verblijft bij Hotel Nire no Ki in Hakuba bevind je je vlak bij de skiliften, op 1 min. rijden van Happo-One-skigebied van Hakuba en op 8 min. van Goryu-skigebied van Hakuba. Dit hotel in een skigebied ligt op 7,8 km van Wintersportplaats Tsugaike en op 0,9 km van Skischans van Hakuba.
Doe of je thuis bent in één van de 33 klimaatgeregelde kamers met kitchenettes, inclusief een koelkast en een kookplaat. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, een skiopslagruimte en een automaat. De gratis skishuttle brengt je in een wip naar de piste.
Stil je honger in een van de 2 restaurants van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 09.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn meertalig personeel, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 10.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Hokujo
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





















