Sentosa Villa
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Sentosa Villa in Taiping bevind je je op 5 min. rijden van Birmaanse Vijver en Bukit Larut. Dit hotel ligt op 2,8 km van Tuinen van het meer van Taiping en op 19,6 km van Mangrovebosreservaat Matang.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een bankethal.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 27
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 8
- Tuin
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2009
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis zelf parkeren
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Balkon
- Plafondventilator
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Pantoffels
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Lcd-televisie
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Sentosa Villa
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Contante borgsom: MYR 100.00 per verblijf
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Sentosa Villa in Taiping bevind je je op 5 min. rijden van Birmaanse Vijver en Bukit Larut. Dit hotel ligt op 2,8 km van Tuinen van het meer van Taiping en op 19,6 km van Mangrovebosreservaat Matang.
Doe of je thuis bent in één van de 27 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een lcd-televisie. Op je kamer heb je een tv met satellietzenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een bankethal.
Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Taiping
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




































