Haraldskær Sinatur Hotel & Konference
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Haraldskær Sinatur Hotel & Konference in Vejle, in de buurt Skibet, bevind je je op 1 min. rijden van Skibet Kirke en op 6 min. van Vejle Kunstmuseum. Dit hotel met een groen/duurzaam beleid ligt op 6,6 km van Windmolen van Vejle en op 6,9 km van Vejle Muziektheater.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 51
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 1969
- Aantal restaurants: 2
- Conferentiecentrum
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Oplaadpunt voor elektrische auto's
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Pillowtop-matrassen
- Babybedden (toeslag)
- Extra bedden (toeslag)
- Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Haraldskær Sinatur Hotel & Konference
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 02.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Contactloos betalen is mogelijk
- Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: beveiligingssysteem
- Maximaal 2 kinderen t/m 2 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: DKK 250.0 per dag
- Toeslag voor extra bed: DKK 200.0 per dag
- De accommodatie berekent een toeslag van 1.78 procent op betalingen met een creditcard
Met een verblijf bij Haraldskær Sinatur Hotel & Konference in Vejle, in de buurt Skibet, bevind je je op 1 min. rijden van Skibet Kirke en op 6 min. van Vejle Kunstmuseum. Dit hotel met een groen/duurzaam beleid ligt op 6,6 km van Windmolen van Vejle en op 6,9 km van Vejle Muziektheater.
Overnacht in één van de 51 kamers met een flatscreentelevisie. Je bed met pillowtop matras komt met luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een douche, gratis toiletartikelen en haardrogers.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.
Ga iets eten bij Haraldskælder, een van de 2 restaurants van dit hotel, of blijf lekker binnen en profiteer van de roomservice (beperkte tijden). Er zijn ook snacks beschikbaar in de koffiebar/het café. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er gratis een ontbijtbuffet geserveerd van 07.00 uur tot 09.30 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Een conferentiecentrum en vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Vejle
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}