general_help_center_title

general_help_center_description

Princess Aparthotel

Via del Sagittario 28, San Michele al Tagliamento
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Princess Aparthotel in Bibione bevind je je op 2 min. lopen van Spiaggia di Bibione en 6 min. lopen van Piazza del Mercato. Dit hotel bij het strand ligt op 47,2 km van Golf Pra' delle Torri en op 0,7 km van Luna Park Adriatico.

Hotelinrichting

Ontspan op het privéstrand of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag). Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Kapsalon
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 39
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Spelletjesruimte
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Meertalig personeel
  • Gratis kranten in de lobby
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Lokale shuttleservice (toeslag)
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Computerstation
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • Strandparasols
  • Strandligstoelen
  • Strandlakens
  • Terras
  • Babysitting of kinderopvang (toeslag)
  • Kinderclub (toeslag)
  • Privéstrand in de buurt

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Balkon
  • Bureau
  • Slaapbank
  • Roomservice
  • Geluiddichte kamers
  • Magnetron
  • Bidet
  • Keuken
  • Alleen douche
  • Koelkast / vriezer
  • Satellietzenders
  • Digitale zenders
  • Gratis wifi
  • Lcd-televisie
  • Regendouche
  • Gratis babybedden
  • Gratis extra bedden
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Verhoogde toilet
  • Handgrepen bij toilet
  • Noodtrekkoord in badkamer

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Princess Aparthotel

Via del Sagittario 28, San Michele al Tagliamento, Veneto, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 23.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Princess Aparthotel in Bibione bevind je je op 2 min. lopen van Spiaggia di Bibione en 6 min. lopen van Piazza del Mercato. Dit hotel bij het strand ligt op 47,2 km van Golf Pra' delle Torri en op 0,7 km van Luna Park Adriatico.

    Doe of je thuis bent in één van de 39 klimaatgeregelde kamers met een lcd-televisie. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en bidets.

    Ontspan op het privéstrand of geniet van andere recreatieve voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag). Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.

    Haal iets lekkers bij de snackbar/deli of blijf gewoon op je kamer en profiteer van de roomservice van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.

    Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft een belasting die bij de accommodatie wordt verrekend. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen jonger dan 4 jaar. Bij het overleggen van de juiste documentatie bij de accommodatie gelden er mogelijk andere uitzonderingen voor patiënten en hun verzorgers en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
    • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten.
    • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Nog 8 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 12 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.