Hilton Garden Inn Dublin City Centre
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hilton Garden Inn Dublin City Centre in Dublin, in de buurt Centrum van Dublin, bevind je je vlak bij EPIC The Irish Emigration Museum en op 5 min. lopen van Douanekantoor. Dit hotel ligt op 1,2 km van 3Arena en op 1,5 km van Nationale galerie van Ierland op Merrion Square.
Hotelinrichting
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 324
- Aantal verdiepingen: 7
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Snelle incheckservice
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Bouwjaar: 2016
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 4
- Snackbar / deli
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Feestruimte
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke fitnessfaciliteiten
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Visuele alarmen in de gangen
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Geluiddichte kamers
- Alleen douche
- Bad/douchecombinatie
- (Laptop)kluis in de kamer
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Lcd-televisie
- Gratis babybedden
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Laptopvriendelijke werkplek
- Televisie met mogelijkheid voor ondertiteling
- Visueel brandalarm
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hilton Garden Inn Dublin City Centre
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van CleanStay (Hilton) volgt.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Maximaal 2 kinderen t/m 12 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Borgsom: EUR 100 per verblijf
- Ontbijttoeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. EUR 18.50–18.50 voor volwassenen en ca. EUR 0–16 voor kinderen
- Parkeerkosten: EUR 20.00 per dag
Met een verblijf bij Hilton Garden Inn Dublin City Centre in Dublin, in de buurt Centrum van Dublin, bevind je je vlak bij EPIC The Irish Emigration Museum en op 5 min. lopen van Douanekantoor. Dit hotel ligt op 1,2 km van 3Arena en op 1,5 km van Nationale galerie van Ierland op Merrion Square.
Doe of je thuis bent in één van de 324 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Er is wifi en kabelinternet. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een (laptop)kluis en een bureau.
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of een bankethal.
Geniet van een maaltijd bij Honey Fitz Restaurant of een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden). Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een uitgebreid ontbijt geserveerd van 07.00 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en een snelle incheckservice. Een conferentieruimte en 4 vergaderruimtes zijn enkele van de evenementfaciliteiten in dit hotel. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Dublin
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}