Villa Iazzetta
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Villa Iazzetta in Amalfi bevind je je vlak bij het strand, op 5 min. rijden van Duomo di Amalfi en op 5 min. van Haven van Amalfi. Dit pension bij het strand ligt op 2,8 km van Strand Amalfi en op 27,5 km van Piazza Tasso.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 3
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Gratis wifi
- Zelf parkeren (toeslag)
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Alleen bad
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Shampoo
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Villa Iazzetta
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 21.00 uur
- Check-Out: 10.00 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Contante borgsom vereist
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 3 november tot 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 2 november betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, tot 5 nachten en daarna EUR 1.50 voor maximaal 4 nachten.
- Toeslag voor het ontbijt met lokale gerechten: ca. EUR 5 voor volwassenen en ca. EUR 5 voor kinderen
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 120 per voertuig (retour)
- Parkeerkosten: EUR 15 per dag
- Toeslag voor extra bed: EUR 15.00 per nacht
Wanneer je verblijft bij Villa Iazzetta in Amalfi bevind je je vlak bij het strand, op 5 min. rijden van Duomo di Amalfi en op 5 min. van Haven van Amalfi. Dit pension bij het strand ligt op 2,8 km van Strand Amalfi en op 27,5 km van Piazza Tasso.
Doe of je thuis bent in één van de 3 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. De kamers worden dagelijks schoongemaakt, en extra bedden (toeslag) kun je aanvragen.
Profiteer in dit pension van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijt met lokale gerechten, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 09.30 uur.
Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Deze accommodatie heeft geen receptie.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Amalfi
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}