The Capital Mirage Hotel
Type kamer, met prijs
Kaart
The Capital Mirage Hotel ligt centraal gelegen in Kaapstad, op 4 min. lopen van Greenmarket Square en op 13 min. lopen van Internationaal congrescentrum Kaapstad. Dit hotel in luxe stijl ligt op 1,6 km van Zeitz Museum of Contemporary Art Africa en op 2,3 km van Kaapstad Stadion.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 65
- Aantal verdiepingen: 15
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Bouwjaar: 2015
- Gratis zelf parkeren
- Dakterras
- Bagageopslag
- Terras
- Kunstgalerie ter plaatse
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Wasmachine / droger
- Espressoapparaat
- Bureau
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Premium televisiezenders
- Keuken
- Kookplaat
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Diep bad
- Bad of douche
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Ledtelevisie
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Broodrooster
- Netflix
- Schoonmaakartikelen
- Streamingdiensten
- Laptopvriendelijke werkplek
- Vriezer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
The Capital Mirage Hotel
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. ZAR 275 per persoon
- Toeslag voor extra bed: ZAR 500.0 per dag
The Capital Mirage Hotel ligt centraal gelegen in Kaapstad, op 4 min. lopen van Greenmarket Square en op 13 min. lopen van Internationaal congrescentrum Kaapstad. Dit hotel in luxe stijl ligt op 1,6 km van Zeitz Museum of Contemporary Art Africa en op 2,3 km van Kaapstad Stadion.
Doe of je thuis bent in één van de 65 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een oven. Wifi en kabelinternet zijn gratis, terwijl de ledtelevisie van 55 inch met satellietzenders voor het kijkplezier zorgt. De badkamers hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Plezier gegarandeerd dankzij fitnessfaciliteiten of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere voorzieningen in dit hotel in art-decostijl zijn gratis wifi, conciërgeservices en een bankethal.
Profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 06.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
De receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Kaapstad
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}