Sal Secret Spot
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Sal Secret Spot in Pecatu bevind je je vlak bij het strand, op 3 min. rijden van Bingin-strand en op 8 min. van Uluwatu-kliffen. Dit hotel ligt op 6,5 km van Uluwatu-tempel en op 20,4 km van Strand van Kuta.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 14
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Kinderzwembad
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2000
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Aantal bars / lounges: 1
- Ligstoelen aan het zwembad
- Klamboes
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Sal Secret Spot
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en beveiligingssysteem
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. IDR 120000 voor volwassenen en ca. IDR 120000 voor kinderen
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Wanneer je verblijft bij Sal Secret Spot in Pecatu bevind je je vlak bij het strand, op 3 min. rijden van Bingin-strand en op 8 min. van Uluwatu-kliffen. Dit hotel ligt op 6,5 km van Uluwatu-tempel en op 20,4 km van Strand van Kuta.
Doe of je thuis bent in één van de 14 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en conciërgeservices.
Gasten van Sal Secret Spot kunnen genieten van een lekkere maaltijd in het restaurant of iets halen bij de snackbar/deli. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, meertalig personeel en een wasserij. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Deze accommodatie bestaat uit 2 locaties. Het hoofdgebouw is op ongeveer 200 meter van het strand gevestigd. Hier vind je het restaurant, het buitenzwembad, de bar/lounge, de Superior-kamers, de Standard-kamers en de Suites. Het tweede gebouw, Sal Beach, bevindt zich op 15 minuten lopen op Bingin Beach. Hier vind je de Deluxe-appartementen en -kamers. Toegang tot het gebouw is alleen mogelijk via een hoge trap.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Pecatu
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}









































































