Heaven Seven Nuwara Eliya
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Heaven Seven Nuwara Eliya in Nuwara Eliya bevind je je naast de plaatselijke golfbaan, op 5 min. rijden van Victoria Park en Golfclub van Nuwara Eliya. Dit hotel voor golfers ligt op 1,6 km van Lake Gregory en op 2,1 km van Assemblies of God Church Nuwara Eliya.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere kenmerken van dit hotel zijn conciërgeservices, barbecues en een receptieruimte. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 23
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Gratis kranten in de lobby
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Receptieruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Plafondventilator
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Dvd-speler
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Satellietzenders
- Extra bedden (toeslag)
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Verhoogde toilet
- Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak
- Handgrepen bij toilet
- Noodtrekkoord in badkamer
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Heaven Seven Nuwara Eliya
- Hotelbeleid
- Check-In: 13.00 uur - 11.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Eén kind t/m 11 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor extra bed: USD 15.0 per dag
Wanneer je verblijft bij Heaven Seven Nuwara Eliya in Nuwara Eliya bevind je je naast de plaatselijke golfbaan, op 5 min. rijden van Victoria Park en Golfclub van Nuwara Eliya. Dit hotel voor golfers ligt op 1,6 km van Lake Gregory en op 2,1 km van Assemblies of God Church Nuwara Eliya.
Doe of je thuis bent in één van de 23 klimaatgeregelde kamers met een dvd-speler. Op je kamer heb je een tv met satellietzenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een zitruimte.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere kenmerken van dit hotel zijn conciërgeservices, barbecues en een receptieruimte. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Dit hotel biedt een restaurant dat lunch en diner serveert. Je kunt ook dineren in de koffiebar/het café of gebruikmaken van de roomservice (beperkte tijden). Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle uitcheckservice, gratis kranten in de lobby en een stomerij/wasserijservice.
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 23.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Nuwara Eliya
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}