general_help_center_title

general_help_center_description

Physis Caribbean Bed & Breakfast

Miss Winny Town, Cocles
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Physis Caribbean Bed & Breakfast in Cahuita, bevind je je bij de zee, op 10 min. rijden van Playa Punta Uva en Playa Cocles. Deze bed & breakfast ligt op 2,8 km van Playa Chiquita en op 3,2 km van Talamanca Familie Kunst.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 4
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Picknickplaats
  • Stomerij / wasserijservice
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 2011
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Terras

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Koelkast
  • Minibar
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Kluis in de kamer
  • Plafondventilator
  • Luxe beddengoed
  • Alleen douche
  • Satellietzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Raamhor

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Physis Caribbean Bed & Breakfast

Miss Winny Town, Cocles, Cahuita, Limón (provincie), Costa Rica
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 21.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Discover
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Kinderen niet toegelaten
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Physis Caribbean Bed & Breakfast in Cahuita, bevind je je bij de zee, op 10 min. rijden van Playa Punta Uva en Playa Cocles. Deze bed & breakfast ligt op 2,8 km van Playa Chiquita en op 3,2 km van Talamanca Familie Kunst.

    Doe of je thuis bent in één van de 4 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een minibar. Terwijl gratis wifi je online houdt, zorgt de flatscreentelevisie van 32 inch voor je kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een kluis en een plafondventilator en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, hulp bij uitstapjes/tickets en een picknickplaats.

    Voor je gemak wordt dagelijks een gratis ontbijt geserveerd. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Deze accommodatie heeft geen receptie. Je ontvangt een e-mail met speciale incheckinstructies. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Kinderen t/m 10 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.

    • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 54.00 per persoon (enkele reis)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 14 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.