Residence Siesta
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Residence Siesta in Rimini bevind je je aan het strand, op 1 min. rijden van Strand van Rimini en op 7 min. van Viale Ceccherini. Deze residentie bij het strand ligt op 10,6 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini) en op 11,6 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere kenmerken van deze residentie zijn gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 16
- Wasserij
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Luisterhulpmiddelen beschikbaar
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Aantal restaurants: 1
- Dakterras
- Bagageopslag
- Terras
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Rolstoeltoegankelijk
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Kitchenette
- Bureau
- Aparte zitruimte
- Slaapbank
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Kookgerei, borden en bestek
- Magnetron (op verzoek)
- Bidet
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Koelkast / vriezer
- Kookplaat
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Aparte woonkamer
- Slaapbankgrootte: tweepersoons
- Gratis babybedden
- Aparte slaapkamer
- Beperkte huishoudservice
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Residence Siesta
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 20.30 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
- De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een beveiligingssysteem, een EHBO-doos en raambeveiliging
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Borgsom: EUR 150.00 per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.
Wanneer je verblijft bij Residence Siesta in Rimini bevind je je aan het strand, op 1 min. rijden van Strand van Rimini en op 7 min. van Viale Ceccherini. Deze residentie bij het strand ligt op 10,6 km van Beurs van Rimini (Fiera di Rimini) en op 11,6 km van Misano World Circuit Marco Simoncelli.
Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 16 individueel gemeubileerde kamers met kitchenettes. De kamers hebben een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden op beperkte dagen schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een dakterras. Andere kenmerken van deze residentie zijn gratis wifi en conciërgeservices.
Gasten van Residence Siesta kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, een wasserij en een bibliotheek.
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot middernacht. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.30 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Miramare
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}









































