Hotel Patio Dogo
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Patio Dogo in Matsuyama, in de buurt Warmwaterbron van Dogo, bevind je je vlak bij Dōgo Onsen en op 5 min. lopen van Dogo-park. Dit hotel ligt op 0,4 km van Shiki-herdenkingsmuseum en op 2,2 km van Kabelbaan naar Kasteel Matsuyama.
Hotelinrichting
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Aantal kamers: 101
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Gratis kranten in de lobby
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Stomerij / wasserijservice
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Aantal restaurants: 1
- Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Computerstation
- Bagageopslag
- Automaat
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Roomservice
- Bidet
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Gratis wifi
- Diep bad
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Patio Dogo
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Kinderen t/m 6 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en het aanwezige beddengoed gebruiken.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
- Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 1100 voor volwassenen en ca. JPY 1100 voor kinderen
- Parkeerkosten: JPY 800 per nacht
Met een verblijf bij Hotel Patio Dogo in Matsuyama, in de buurt Warmwaterbron van Dogo, bevind je je vlak bij Dōgo Onsen en op 5 min. lopen van Dogo-park. Dit hotel ligt op 0,4 km van Shiki-herdenkingsmuseum en op 2,2 km van Kabelbaan naar Kasteel Matsuyama.
Doe of je thuis bent in één van de 101 klimaatgeregelde kamers met een koelkast. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een bureau en massages in de kamer en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.
Stil je honger met een lunch of diner bij Sushimaru, een restaurant gespecialiseerd in Japanse gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice profiteren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en gratis kranten in de lobby. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Bij het ontbijttarief is geen ontbijt inbegrepen voor kinderen van 0 t/m 6 jaar. Dit kan ter plaatse worden aangevraagd tegen de vermelde kinderontbijttoeslag.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Matsuyama
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}