general_help_center_title

general_help_center_description

The Lawn Guest House

30 Massetts Road, Horley
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij The Lawn Guest House in Horley bevind je je vlak bij de luchthaven, op 5 min. rijden van Archway Theatre en Manor Royal Business Park. Dit pension ligt op 25,7 km van Hever Castle and Gardens en op 4,8 km van Gatwick Aviation Museum.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een picknickplaats.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 12
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Tuin
  • Picknickplaats
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Snelle uitcheckservice
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 1898
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Bagageopslag
  • Lang parkeren (toeslag)

Kamerinrichting

  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Haardroger
  • Open haard
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Gratis wifi
  • Lcd-televisie
  • Bad of douche
  • Verwarming
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Ventilator

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

The Lawn Guest House

30 Massetts Road, Horley, Engeland, Verenigd Koninkrijk
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 21.30 uur
  • Check-Out: 10.30 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 20
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Ter plaatse geen alcohol geserveerd
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij The Lawn Guest House in Horley bevind je je vlak bij de luchthaven, op 5 min. rijden van Archway Theatre en Manor Royal Business Park. Dit pension ligt op 25,7 km van Hever Castle and Gardens en op 4,8 km van Gatwick Aviation Museum.

    Overnacht in één van de 12 kamers met een lcd-televisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een koffiezetapparaat/waterkoker, dagelijks is er een huishoudservice en een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.

    De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een picknickplaats.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 09.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een bagageopslagruimte. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en EHBO-doos

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven en het treinstation (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.30 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en informatie over het ophalen van de sleutel. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.

    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.

    • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. GBP 8 voor volwassenen en ca. GBP 8 voor kinderen
    • Toeslag voor luchthavenshuttle: GBP 15 per kamer (enkele reis)
    • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: GBP 15 (enkele reis)
    • Toeslag voor lang parkeren: GBP 10 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 14 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.