Hotel d'Angleterre Geneva
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel d'Angleterre Geneva bevind je je centraal in Genève. Paquis badhuizen en Île Rousseau liggen op 10 min. lopen. Dit hotel voor families ligt op 0,8 km van L'horloge fleurie en op 0,8 km van Cité du Temps.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals conciërgeservices, oppasservices (toeslag) en huwelijksservices. Dit hotel heeft ook gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt en een bankethal.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 45
- Aantal verdiepingen: 4
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Conferentieruimte
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Gratis kranten in de lobby
- Gratis gebruik van fitnesscentrum in de buurt
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Limousine- of autoservice beschikbaar
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Bouwjaar: 1872
- Aantal restaurants: 1
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 1500
- Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 139
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Lang parkeren (toeslag)
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Privépicknick
- Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
- Feestruimte
- Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
Kamerinrichting
- Televisie
- Gratis krant
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- 24-uurs roomservice
- Designer toiletartikelen
- Bureau
- Videogameconsole
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Betaalfilms
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Kinderopvang op de kamer (toeslag)
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Gratis kabelinternet
- Donzen dekbed
- Lakens van Egyptisch katoen
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Pillowtop-matrassen
- Kussenkeuzemenu
- iPod dock
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Ledtelevisie
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Champagneservice
- Elektrische adapters/opladers
- Er worden milieuvriendelijke schoonmaakproducten verstrekt
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
- Ledlampen
- Recycling
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel d'Angleterre Geneva
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Discover
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- UnionPay
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Registratienummer van accommodatie: CMP62944
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- De stad heft de volgende belasting: CHF 3.75 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. CHF 48 per persoon
- Toeslag voor luchthavenshuttle: CHF 180 per voertuig (retour)
- Toeslag voor lang parkeren: CHF 55 per nacht
- Toeslag voor huisdieren: CHF 50 per huisdier, per nacht, maximaal CHF 100 per verblijf
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: CHF 110.0 per nacht
Met een verblijf bij Hotel d'Angleterre Geneva bevind je je centraal in Genève. Paquis badhuizen en Île Rousseau liggen op 10 min. lopen. Dit hotel voor families ligt op 0,8 km van L'horloge fleurie en op 0,8 km van Cité du Temps.
Doe of je thuis bent in één van de 45 individueel gedecoreerde kamers met iPod-docks en een minibar. Je bed met pillowtop matras komt met donzen dekbedden en lakens van Egyptisch katoen. De kamers hebben een ledtelevisie met satellietzenders, terwijl je dankzij gratis kabelinternet online blijft. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben designer toiletartikelen en haardrogers.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals conciërgeservices, oppasservices (toeslag) en huwelijksservices. Dit hotel heeft ook gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt en een bankethal.
Geniet van internationale gerechten bij Windows Restaurant, een restaurant met uitzicht op de zee, of blijf lekker op je kamer en profiteer van de 24-uurs roomservice. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een limousine- of autoservice en gratis kranten in de lobby. Plan je een evenement in Genève? Kies voor dit hotel met 139 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en vergaderruimtes. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Genève
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}