Bayside Lodge
Type kamer, met prijs
Kaart
Wanneer je verblijft bij Bayside Lodge in Plettenbergbaai bevind je je vlak bij de luchthaven, op 5 min. rijden van Van Plettenberg Beacon en Old Timber Shed. Deze bed & breakfast ligt op 2,5 km van Strand van Plettenberg Bay en op 2,7 km van St Peters Anglican Church.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 4
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Open haard in de lobby
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Parasols bij het zwembad
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1990
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Strandparasols
- Ligstoelen aan het zwembad
- Strandlakens
- Terras
- Golfbuggy
- Golfclubs (uitrusting)
- Eigen parkeergelegenheid
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Hypoallergeen beddengoed
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Plafondventilator
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Premium televisiezenders
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Individueel gedecoreerd
- Matrassen van Sleep Number by Select Comfort
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Elektrische waterkoker
- Draagbare ventilator
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Lokale kaarten
- Reisgidsen of aanbevelingen
- Elektrische adapters/opladers
- Laptopvriendelijke werkplek
- Restaurantgids
- Vloerverwarming
- Deurklinken
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Bayside Lodge
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 18.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Geen huis- of hulpdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen.
- Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: PayPal.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van januari tot december.
- Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en de aanwezige bedden gebruiken.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 100.00 per voertuig (enkele reis)
Wanneer je verblijft bij Bayside Lodge in Plettenbergbaai bevind je je vlak bij de luchthaven, op 5 min. rijden van Van Plettenberg Beacon en Old Timber Shed. Deze bed & breakfast ligt op 2,5 km van Strand van Plettenberg Bay en op 2,7 km van St Peters Anglican Church.
Trakteer jezelf op een verblijf in één van de 4 individueel gedecoreerde kamers met vloerverwarming en een flatscreentelevisie. Je bed met Select Comfort matras komt met luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met satellietzenders zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Deze bed & breakfast bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een open haard in de lobby. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.
Gasten van Bayside Lodge kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur per dag beschikbaar) gebruikmaken.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 18.00 uur. Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Plettenbergbaai
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}






















































