Casa Palacio de Los Leones
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Casa Palacio de Los Leones in El Puerto de Santa Maria, bevind je je vlak bij het strand, op 10 min. rijden van Base Naval de Rota en Plaza España. Dit aparthotel met een rijke geschiedenis ligt op 18,7 km van Playa de la Victoria en op 22 km van Strand La Caleta.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 17
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Bibliotheek
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Snelle incheckservice
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 1795
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Korting voor parkeerplaatsen in de buurt
Kamerinrichting
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Telefoon
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Babybedden beschikbaar
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Keuken
- Alleen douche
- Aparte eetruimte
- Gratis wifi
- Half open badkamer
- Aparte slaapkamer
- Handdoeken beschikbaar
- Geen huishoudservice
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Casa Palacio de Los Leones
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.30 uur - 12.30 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Registratienummer van accommodatie: A/CA/00074
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert bekende creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Ontbijttoeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. EUR 2.80–3.95 voor volwassenen en ca. EUR 2.80–3.95 voor kinderen
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 4 per dag
Met een verblijf bij Casa Palacio de Los Leones in El Puerto de Santa Maria, bevind je je vlak bij het strand, op 10 min. rijden van Base Naval de Rota en Plaza España. Dit aparthotel met een rijke geschiedenis ligt op 18,7 km van Playa de la Victoria en op 22 km van Strand La Caleta.
Doe of je thuis bent in één van de 17 kamers met keukens. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
De accommodatie heeft een dakterras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en conciërgeservices.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit aparthotel van de roomservice (beperkte tijden). Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.30 uur tot 11.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, meertalig personeel en een bagageopslagruimte.
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 21.30 uur. De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Calle Curva No. 7]. Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in El Puerto de Santa Maria
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}





















