Castle Park
Type kamer, met prijs
Kaart
Castle Park ligt in Berat aan de rivierpromenade, op 4 min. rijden van Onufri Museum en op 5 min. van Kasteel van Berat. Dit hotel voor families ligt op 3,1 km van Mangalemwijk en op 3,1 km van Kalasa.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Andere kenmerken van dit hotel zijn oppasservices (toeslag), cadeauwinkels/kiosken en een open haard in de lobby. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.
Hotelinrichting
- Cadeauwinkels of kiosk
- Aantal kamers: 12
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 5
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Open haard in de lobby
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Snelle uitcheckservice
- Stomerij / wasserijservice
- Snelle incheckservice
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bouwjaar: 2002
- Lokale shuttleservice (toeslag)
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 1
- Gratis zelf parkeren
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
- Terras
- Babysitting of kinderopvang (toeslag)
- Feestruimte
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Luxe beddengoed
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Pantoffels
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Pillowtop-matrassen
- Plasmatelevisie
- Regendouche
- Babybedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Castle Park
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 11.00 uur
- Check-Out: 10.30 uur
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 1
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Eén kind t/m 5 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- De stad heft de volgende belasting: ALL 70.00 per persoon, per nacht.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: ALL 7000 per persoon (retour)
- Toeslag voor laat uitchecken: ALL 5 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Toeslag voor babybed: ALL 10.0 per dag
Castle Park ligt in Berat aan de rivierpromenade, op 4 min. rijden van Onufri Museum en op 5 min. van Kasteel van Berat. Dit hotel voor families ligt op 3,1 km van Mangalemwijk en op 3,1 km van Kalasa.
Doe of je thuis bent in één van de 12 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een plasmatelevisie. Je bed met pillowtop matras komt met luxe beddengoed. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen.
De accommodatie heeft een dakterras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi. Andere kenmerken van dit hotel zijn oppasservices (toeslag), cadeauwinkels/kiosken en een open haard in de lobby. De lokale shuttlebus brengt je tegen betaling naar nabije bezienswaardigheden.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Ontbijt is bij de prijs inbegrepen.
Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een stomerij/wasserijservice. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Berat
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}