Cebeci Residence 8
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Cebeci Residence 8 in Alanya, bevind je je vlak bij het strand, op een kwartiertje van Alanya waterpark en Klok van Mahmutlar. Deze residentie voor families ligt op 12 km van Kleopatra-strand en op 2,2 km van Strand van Mahmutlar.
Hotelinrichting
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een waterglijbaan, een sauna en fitnessfaciliteiten niet mis. Andere kenmerken van deze residentie zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een picknickplaats.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Aantal kamers: 80
- Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Spelletjesruimte
- Tuin
- Picknickplaats
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Sauna
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Aparte rookruimtes
- Biljarttafel
- Gratis wifi
- Tennisbaan ter plaatse
- Waterglijbaan
- Gratis zelf parkeren
- Ligstoelen aan het zwembad
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Geluiddichte kamers
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Keuken
- Bad/douchecombinatie
- Vaatwasser
- Kookplaat
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Aparte slaapkamer
- Beperkte huishoudservice
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Cebeci Residence 8
- Hotelbeleid
- Check-In: 12.30 uur - 20.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een beveiligingssysteem
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober.
- Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 100 per voertuig (retour)
- Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen een toeslag die varieert afhankelijk van de accommodatiegrootte.
Met een verblijf bij Cebeci Residence 8 in Alanya, bevind je je vlak bij het strand, op een kwartiertje van Alanya waterpark en Klok van Mahmutlar. Deze residentie voor families ligt op 12 km van Kleopatra-strand en op 2,2 km van Strand van Mahmutlar.
Doe of je thuis bent in één van de 80 kamers met keukens, inclusief een koelkast en een oven. Dankzij gratis wifi blijf je online en een lcd-televisie zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een magnetron en een strijkplank/strijkijzer en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Loop vooral de vele recreatieve voorzieningen zoals een waterglijbaan, een sauna en fitnessfaciliteiten niet mis. Andere kenmerken van deze residentie zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een picknickplaats.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een wasserij. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Mahmutlar
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}
























































