general_help_center_title

general_help_center_description

Century Hotel

Piazzale Alberto Dalla Chiesa 5, Parma
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Century Hotel bevind je je in het hart van Parma, op 10 min. lopen van Monumentaal Complex van de Pilotta en Palazzo della Pilotta. Dit hotel ligt op 0,5 km van Parco Ducale en op 0,7 km van Galleria Nazionale.

Hotelinrichting

Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 53
  • Aantal verdiepingen: 4
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Gratis ontbijt
  • 24-uurs receptie
  • Limousine- of autoservice beschikbaar
  • Rookvrije accommodatie
  • Gratis wifi
  • Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Bagageopslag
  • Automaat
  • Overdekte parkeerplaatsen
  • Carport
  • Garage
  • Eigen parkeergelegenheid

Kamerinrichting

  • Minibar
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Gratis mineraalwater
  • Bidet
  • Digitale zenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Bad of douche
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Laptopvriendelijke werkplek

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Century Hotel

Piazzale Alberto Dalla Chiesa 5, Parma, Emilia-Romagna, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 23.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
  • Registratienummer van accommodatie: IT034027A18TR327GH
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Century Hotel bevind je je in het hart van Parma, op 10 min. lopen van Monumentaal Complex van de Pilotta en Palazzo della Pilotta. Dit hotel ligt op 0,5 km van Parco Ducale en op 0,7 km van Galleria Nazionale.

    Doe of je thuis bent in één van de 53 kamers met een minibar en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers beschikken over een bad of douche, gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

    Profiteer van de handige voorzieningen zoals gratis wifi en een automaat.

    Dagelijks kun je van 07.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een limousine- of autoservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
    • Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en contante betalingen.

    Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht voor maximaal 5 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 15 per nacht (onbeperkt in- en uitrijden)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 8 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.