The People - Lille - Hostel
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij The People - Lille - Hostel bevind je je centraal in Lille, op een kwartiertje rijden van Stade Pierre Mauroy en Het Geboortehuis van Charles de Gaulle Museum. Dit hostel ligt op 1 km van Citadel van Rijsel en op 1,3 km van Cita-Parc.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en cadeauwinkels/kiosken. Dit hostel heeft ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Lift
- Cadeauwinkels of kiosk
- Aantal kamers: 36
- Aantal verdiepingen: 3
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- 24-uurs receptie
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Bouwjaar: 2012
- Aantal restaurants: 1
- Snackbar / deli
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
Kamerinrichting
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Gemeenschappelijke badkamer
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Turndownservice
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Gemeenschappelijke badkamer, wastafel in kamer
- Kookplaat
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Gemeenschappelijke keuken
- Verwarming
- Oven
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
- Elektrische adapters/opladers
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
The People - Lille - Hostel
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - 04.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- In de slaapzalen zijn handdoeken beschikbaar tegen een toeslag.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 0.88 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.
- Toeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. EUR 7.90 per persoon
- Toeslag voor parkeren in de buurt: EUR 10 per dag
Met een verblijf bij The People - Lille - Hostel bevind je je centraal in Lille, op een kwartiertje rijden van Stade Pierre Mauroy en Het Geboortehuis van Charles de Gaulle Museum. Dit hostel ligt op 1 km van Citadel van Rijsel en op 1,3 km van Cita-Parc.
Doe of je thuis bent in één van de 36 individueel gemeubileerde kamers met een koelkast en een magnetron. Maak je maaltijden klaar in de gemeenschappelijke keuken. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en cadeauwinkels/kiosken. Dit hostel heeft ook een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en hulp bij uitstapjes/tickets.
Stil je honger met internationale gerechten bij THE SHACK, een restaurant met een bar/lounge. In de koffiebar/het café kun je ook dineren. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker uitgebreid ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een computerstation, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Lille
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




























































































