Home Made Guest Studios
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Home Made Guest Studios in Porto, in de buurt Bonfim, bevind je je op 5 min. rijden van Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto. Dit aparthotel ligt op 2,6 km van Plein Ribeira en op 2,8 km van Livraria Lello.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Extra voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi en conciërgeservices.
Hotelinrichting
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 5
- Aantal verdiepingen: 3
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Tuin
- Bibliotheek
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Bagageopslag
- Gratis parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Gratis toiletartikelen
- Kitchenette
- Balkon
- Plafondventilator
- Espressoapparaat
- Magnetron
- Kookgerei, borden en bestek
- Alleen douche
- Kookplaat
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gemeubileerd terras
- Gratis babybedden
- Extra bedden (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Home Made Guest Studios
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 19.00 uur
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Huisdieren welkom (geen toeslagen)
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen liften
- Registratienummer van accommodatie: 11986/AL11989/AL11992/AL11996/AL11997/AL
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
- De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.
- Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. EUR 6 per persoon
- Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per nacht
Met een verblijf bij Home Made Guest Studios in Porto, in de buurt Bonfim, bevind je je op 5 min. rijden van Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto. Dit aparthotel ligt op 2,6 km van Plein Ribeira en op 2,8 km van Livraria Lello.
Doe of je thuis bent in één van de 5 kamers met kitchenettes, inclusief een koelkast en een kookplaat. De kamers hebben een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een magnetron en een plafondventilator en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Extra voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi en conciërgeservices.
Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 09.00 uur tot 12.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte.
Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Porto
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}