Hotel Centro Mar
Type kamer, met prijs
Kaart
Hotel Centro Mar ligt in Benidorm Centro, in Benidorm, vlak bij Strand van Llevant en Playa de Poniente. Dit hotel ligt op 5 km van Cala de Finestrat en op 5 km van Paleis van Benidorm.
Hotelinrichting
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 54
- Aantal verdiepingen: 7
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Dakterras
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal poolbars: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
- Automaat
- Afstand van accommodatie (ft)1312
- Afstand van accommodatie (meter)400
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Trapleuningen
Kamerinrichting
- Televisie
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Haardroger
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Verduisterende gordijnen
- Alleen douche
- Digitale zenders
- Gratis wifi
- Kluis in de kamer (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Centro Mar
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - middernacht
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur.
- Toeslag voor kamerkluis: EUR 1.20 per nacht
Hotel Centro Mar ligt in Benidorm Centro, in Benidorm, vlak bij Strand van Llevant en Playa de Poniente. Dit hotel ligt op 5 km van Cala de Finestrat en op 5 km van Paleis van Benidorm.
Doe of je thuis bent in één van de 54 kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en verduisterende gordijnen.
Geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een automaat.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Oude stad van Benidorm
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}