Hotel Steinhausen Colonial
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Steinhausen Colonial in Blumenau, in de buurt Ponta Aguda, bevind je je op 5 min. rijden van Vapor Blumenau en Bloemenklok. Dit hotel ligt op 2,7 km van Ponte Aldo Pereira de Andrade en op 2,7 km van Macuca.
Hotelinrichting
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 25
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Gratis wifi
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Zelf parkeren (toeslag)
- Bagageopslag
- Ligstoelen aan het zwembad
- Terras
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Balkon
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Kabelzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Steinhausen Colonial
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 14.00 uur
- Check-Out: 11.30 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Contactloos betalen is mogelijk
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen naar Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
- Gasten kunnen overal contactloos betalen en gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.
- Ontbijttoeslag: ca. BRL 20 per persoon
- Parkeerkosten: BRL 12.00 per dag
- Toeslag voor huisdieren: BRL 20 per huisdier, per verblijf
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
Met een verblijf bij Hotel Steinhausen Colonial in Blumenau, in de buurt Ponta Aguda, bevind je je op 5 min. rijden van Vapor Blumenau en Bloemenklok. Dit hotel ligt op 2,7 km van Ponte Aldo Pereira de Andrade en op 2,7 km van Macuca.
Doe of je thuis bent in één van de 25 klimaatgeregelde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben een balkon. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.
Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een terras en een tuin. Dit hotel heeft ook gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Ontbijt is tegen betaling beschikbaar.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Blumenau
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}



















