Hotel Villa Auguste Viktoria
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Villa Auguste Viktoria in Heringsdorf, bevind je je aan het strand, op een kwartiertje van Strand van Świnoujście en Eilanden van de Oostzee. Dit hotel bij het strand ligt op 0,1 km van Natuurpark Usedom en op 0,1 km van Strand van Ahlbeck.
Hotelinrichting
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een sauna en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 22
- Aantal verdiepingen: 2
- Aantal gebouwen of torens: 2
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Spaservices ter plaatse
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Sauna
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Terras
Kamerinrichting
- Minibar
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Roomservice
- Alleen douche
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Matrassen van Sleep Number by Select Comfort
- Half open badkamer
- Gratis babybedden
- Ledtelevisie
- Extra bedden (toeslag)
- Verwarming
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Villa Auguste Viktoria
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 18.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari tot 31 maart betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 december, EUR 2.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 6 jaar.
- Parkeerkosten: EUR 10 per dag
- Toeslag voor extra bed: EUR 35.0 per nacht
Met een verblijf bij Hotel Villa Auguste Viktoria in Heringsdorf, bevind je je aan het strand, op een kwartiertje van Strand van Świnoujście en Eilanden van de Oostzee. Dit hotel bij het strand ligt op 0,1 km van Natuurpark Usedom en op 0,1 km van Strand van Ahlbeck.
Doe of je thuis bent in één van de 22 kamers met een minibar en een ledtelevisie. Je kamer beschikt over een bed met Select Comfort matras. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers.
Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een sauna en fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Bestel iets lekkers in de koffiebar/het café van dit hotel of blijf gewoon in je kamer en profiteer van de roomservice. Dagelijks kun je van 08.30 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet.
De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Heringsdorf
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}