general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Villa Augustus

Vico Ausonia 16, Historisch centrum van Lipari
Beoordelingen door onze klanten
Goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Hotel Villa Augustus in Lipari bevind je je in de historische wijk, op 10 min. lopen van Kasteel van Lipari en Parco Archeologico Contrada Diana. Dit hotel ligt op 0,7 km van Marina Lunga en op 1,1 km van Regionaal Eolisch archeologisch museum L. Bernabò Brea.

Hotelinrichting

Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een outdoor tennisbaan en fietsenverhuur niet mis. Dit hotel in koloniale stijl biedt ook gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).

Hotelinrichting

  • Kapsalon
  • Geldautomaat / bankservice
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 34
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Portier
  • Snelle uitcheckservice
  • Stomerij / wasserijservice
  • Huwelijksservices
  • Snelle incheckservice
  • Aparte rookruimtes
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Gratis vervoer vanaf het treinstation
  • Bouwjaar: 1950
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Outdoor tennisbanen: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Gratis valetparkeren
  • Computerstation
  • Dakterras
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Babysitting of kinderopvang (toeslag)
  • Feestruimte
  • Automaat
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Koelkast
  • Minibar
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Plafondventilator
  • 24-uurs roomservice
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Geluiddichte kamers
  • Bidet
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Balkon of terras
  • Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
  • Babybedden (toeslag)
  • Aparte slaapkamer
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Elektrische adapters/opladers
  • Verhoogde toilet
  • Handgrepen bij toilet

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Villa Augustus

Vico Ausonia 16, Historisch centrum van Lipari, Lipari, Sicilië, Italië
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 00.30 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Max. aantal huisdieren per kamer: 1
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen liften
  • Registratienummer van accommodatie: IT083041A18J303HX3
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Hotel Villa Augustus in Lipari bevind je je in de historische wijk, op 10 min. lopen van Kasteel van Lipari en Parco Archeologico Contrada Diana. Dit hotel ligt op 0,7 km van Marina Lunga en op 1,1 km van Regionaal Eolisch archeologisch museum L. Bernabò Brea.

    Doe of je thuis bent in één van de 34 kamers met een koelkast en een minibar. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

    Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een outdoor tennisbaan en fietsenverhuur niet mis. Dit hotel in koloniale stijl biedt ook gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).

    Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel 24-uurs roomservice aan. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Ontbijt is tegen betaling beschikbaar. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Vervoer vanaf het treinstation is gratis voorzien. Ter plaatse heb je een gratis valetparkeerservice.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en contante betalingen.
    • Contactloos betalen is mogelijk

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie 'Kosten'). Je kunt een van deze kamers boeken door rechtstreeks contact op te nemen met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    • Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per dag
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
    • Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 3 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 11 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.