general_help_center_title

general_help_center_description

J Raum

3876, mooreung-ri, Daejeong-eup, Daejeong
Beoordelingen door onze klanten
Voortreffelijk
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij J Raum in Seogwipo, in de buurt Andeok, bevind je je op 10 min. rijden van Chocolademuseum en Chagwido. Dit hotel ligt op 15,9 km van Jeju Shinhwa World en op 19 km van Strand van Hyeopjae.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en barbecues.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 23
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 4
  • Barbecue(s)
  • Picknickplaats
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Bouwjaar: 2016
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Gratis parkeerplaatsen in de buurt
  • Terras
  • Afstand van accommodatie (ft)33
  • Afstand van accommodatie (meter)10

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Binnenplaats
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Luxe beddengoed
  • Gratis mineraalwater
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Toegang via buitengalerij
  • Bidet
  • Verduisterende gordijnen
  • Pantoffels
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Gratis wifi
  • Individueel gedecoreerd
  • Balkon of terras
  • Gemeenschappelijke keuken
  • Ledtelevisie
  • Beperkte huishoudservice
  • Klimaatregeling in de kamer (verwarming)
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

J Raum

3876, mooreung-ri, Daejeong-eup, Daejeong, Seogwipo, Jeju, Zuid-Korea
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 22.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij J Raum in Seogwipo, in de buurt Andeok, bevind je je op 10 min. rijden van Chocolademuseum en Chagwido. Dit hotel ligt op 15,9 km van Jeju Shinhwa World en op 19 km van Strand van Hyeopjae.

    Doe of je thuis bent in één van de 23 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een ledtelevisie. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Maak je maaltijden klaar in de gemeenschappelijke keuken. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en bidets.

    Plezier gegarandeerd dankzij fietsenverhuur of geniet van het uitzicht vanuit een terras. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en barbecues.

    Bestel iets lekkers in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge.

    De receptie is tijdens beperkte uren geopend.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 22.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Gasten kunnen overal contactloos betalen en gasten kunnen een mobiel apparaat gebruiken voor toegang tot de kamer.

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 6 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.