general_help_center_title

general_help_center_description

Jayasinghe Holiday Resort

32 A, Detagamuwa, Kataragama
Beoordelingen door onze klanten
Slecht
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Jayasinghe Holiday Resort in Kataragama bevind je je op 10 min. rijden van Nationaal park Yala en Archeologisch Museum van Kataragama. Dit hotel ligt op 46,4 km van Udawalawe National Park en op 3,5 km van Kataragama Temple.

Hotelinrichting

Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en een bankethal.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 25
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Picknickplaats
  • 24-uurs receptie
  • Aparte rookruimtes
  • Biljarttafel
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Feestruimte

Kamerinrichting

  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Gratis mineraalwater
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Balkon of terras

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Jayasinghe Holiday Resort

32 A, Detagamuwa, Kataragama, District Moneragala, Uva, Sri Lanka
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 21.30 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Jayasinghe Holiday Resort in Kataragama bevind je je op 10 min. rijden van Nationaal park Yala en Archeologisch Museum van Kataragama. Dit hotel ligt op 46,4 km van Udawalawe National Park en op 3,5 km van Kataragama Temple.

    Overnacht in één van de 25 kamers met een flatscreentelevisie. Alle kamers hebben balkons of terrassen. Op je kamer heb je een tv met kabelzenders die zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en gratis toiletartikelen.

    Plezier gegarandeerd dankzij een buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een picknickplaats en een bankethal.

    Gasten van Jayasinghe Holiday Resort kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Dagelijks kun je van 07.30 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis à-la-carte-ontbijt. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs receptie en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 12 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.