Hotel Nikko Nara
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Hotel Nikko Nara bevind je je in het hart van Nara. Park van Nara en Kofuku-ji-heiligdom liggen op 5 min. rijden. Dit hotel met een spa ligt op 2,3 km van Tempel Todai-ji en op 2,4 km van Nationaal Museum van Nara.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en winkels ter plaatse.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Conciërgeservices
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 330
- Aantal verdiepingen: 10
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Volledig uitgeruste spa
- Vergaderruimtes:
- Aparte rookruimtes
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Rolstoeltoegankelijke paden
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 3
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Boeken
- Kluisjes beschikbaar
- Feestruimte
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Betaalfilms
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Bidet
- Verduisterende gordijnen
- Massage in de kamer mogelijk
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- Donzen dekbed
- Kussenkeuzemenu
- Diep bad
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Milieuvriendelijke toiletartikelen
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Hotel Nikko Nara
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- JCB International
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem
- Eén kind t/m 5 jaar oud per geregistreerde volwassene verblijft gratis, wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
- Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. JPY 3500 voor volwassenen en ca. JPY 1900 voor kinderen
- Parkeerkosten: JPY 900 per dag
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Hotel Nikko Nara bevind je je in het hart van Nara. Park van Nara en Kofuku-ji-heiligdom liggen op 5 min. rijden. Dit hotel met een spa ligt op 2,3 km van Tempel Todai-ji en op 2,4 km van Nationaal Museum van Nara.
Doe of je thuis bent in één van de 330 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Je bed beschikt over donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl satellietzenders voor het kijkplezier zorgen. De badkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen.
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en winkels ter plaatse.
Ga iets eten bij SERENA, een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 3 restaurants en een koffiebar/café. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Bij het ontbijttarief is geen ontbijt inbegrepen voor kinderen van 4 t/m 6 jaar. Dit kun je ter plaatse aanvragen tegen de vermelde kinderontbijttoeslag. Er is geen ontbijttoeslag voor kinderen van 0-3 jaar.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Nara
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}