general_help_center_title

general_help_center_description

Kunisakiso

Sankumi Kannawa Furomoto, Kannawa Onsen
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Kunisakiso ligt in Beppu op een kwartiertje rijden van Warmwaterbronnen van Beppu en African Safari. Deze ryokan ligt op 0,4 km van Warme Bron 'Hel van de Witte Vijver' en op 0,4 km van Hyotan Onsen.

Hotelinrichting

Profiteer van een warmwaterbron of maak gebruik van gratis wifi of een receptieruimte.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 13
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Kluis bij receptie
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Aparte rookruimtes
  • Gratis wifi
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Gratis zelf parkeren
  • Waterautomaat
  • Receptieruimte
  • Automaat
  • Parkeerplaatsen buiten
  • Kaiseki-maaltijd
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Bureau
  • Bidet
  • Pantoffels
  • Gratis wifi
  • Elektrische waterkoker
  • Handdoeken beschikbaar
  • Geen huishoudservice
  • Geta (houten sandalen)
  • Fusuma (kamerschermen)

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Kunisakiso

Sankumi Kannawa Furomoto, Kannawa Onsen, Beppu, Oita (prefectuur), Japan
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 17.00 uur
  • Check-Out: 10.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Contanten
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Contante borgsom vereist
  • Omschrijving
  • Kunisakiso ligt in Beppu op een kwartiertje rijden van Warmwaterbronnen van Beppu en African Safari. Deze ryokan ligt op 0,4 km van Warme Bron 'Hel van de Witte Vijver' en op 0,4 km van Hyotan Onsen.

    Doe of je thuis bent in één van de 13 klimaatgeregelde kamers. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. Badkamers beschikken over gratis toiletartikelen en bidets. Bij de voorzieningen horen een bureau en een waterkoker.

    Profiteer van een warmwaterbron of maak gebruik van gratis wifi of een receptieruimte.

    Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker Japans ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 08.30 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een kluis bij de receptie, een waterkoeler en een automaat. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert contante betalingen.

    De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 21.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale bezoekers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
    • Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • Er kan een badbelasting worden geheven, die bij de accommodatie wordt geïnd. De badbelasting is van toepassing op accommodaties met warmwaterbronnen en varieert tussen 150 en 500 JPY per persoon, per nacht, afhankelijk van de plaatselijke regelgeving. Er zijn mogelijk verdere vrijstellingen van toepassing.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor het Japans ontbijt: ca. JPY 1650–2200 per persoon

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 6 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 4 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.