general_help_center_title

general_help_center_description

La Casona de Revolgo

Parque De Revolgo 3, Santillana del Mar
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij La Casona de Revolgo bevind je je centraal in Santillana del Mar, op maar 7 min. lopen van Colegiata de Santillana del Mar en op 12 min. te voet van Zoo de Santillana del Mar. Dit hotel ligt op 2,1 km van Grotten van Altamira en op 5,8 km van Laberinto de Villapresente.

Hotelinrichting

De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 14
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Conferentieruimte
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kluis bij receptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante voet): 70
  • Afmetingen conferentieruimte (vierkante meter): 7
  • Aantal vergaderruimtes: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal koffiebars of cafés: 1
  • Bagageopslag
  • Terras

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Minibar
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Telefoon
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bubbelbad
  • Bureau
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Privéspabad
  • Gratis babybedden
  • Verwarming
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

La Casona de Revolgo

Parque De Revolgo 3, Santillana del Mar, Cantabrië, Spanje
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 13.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Bankpas
  • Diversen
  • Registratienummer van accommodatie: G5154
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij La Casona de Revolgo bevind je je centraal in Santillana del Mar, op maar 7 min. lopen van Colegiata de Santillana del Mar en op 12 min. te voet van Zoo de Santillana del Mar. Dit hotel ligt op 2,1 km van Grotten van Altamira en op 5,8 km van Laberinto de Villapresente.

    Doe of je thuis bent in één van de 14 klimaatgeregelde kamers met een privébubbelbad. Er is wifi en kabelinternet. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk een bubbelbad en gratis toiletartikelen. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.

    De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 11.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een bagageopslagruimte en een wasserij. Plan je een evenement in Santillana del Mar? Kies voor dit hotel met 7 vierkante meter aan ruimte, waaronder een conferentieruimte en een vergaderruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser

    De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 01.00 uur. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.
    • Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.

    • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 9 voor volwassenen en ca. EUR 5 voor kinderen

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 7 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.