Lakeland Inn
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Lakeland Inn in Cold Lake bevind je je op 10 min. lopen van Arrowhead Park en Palm Creek Park. Dit hotel ligt op 0,9 km van Advocate Square en op 1,1 km van Shipwreck Park.
Hotelinrichting
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of een open haard in de lobby. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn barbecues, een bankethal en een automaat.
Hotelinrichting
- Lift
- Geldautomaat / bankservice
- Aantal kamers: 121
- Aantal verdiepingen: 3
- Open haard in de lobby
- Barbecue(s)
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Vergaderruimtes:
- Rookvrije accommodatie
- Biljarttafel
- Gratis wifi
- Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
- Aantal restaurants: 4
- 24-uurs businesscentrum
- Aantal vergaderruimtes: 6
- Snackbar / deli
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 2
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- 24-uurs fitnessfaciliteiten
- Games
- Tafelvoetbal
- Feestruimte
- Automaat
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
- Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
- Rolstoeltoegankelijke vergaderruimten/businesscentrum
- Rolstoeltoegankelijk restaurant ter plaatse
- Rolstoeltoegankelijke lounge
- Visuele alarmen in de gangen
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Gratis lokale gesprekken
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Luxe beddengoed
- Aparte zitruimte
- Magnetron
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Kabelzenders
- Gratis wifi
- Lcd-televisie
- Gratis extra bedden
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Lakeland Inn
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Huisdieren welkom
- Alleen honden en katten toegelaten
- Max. aantal huisdieren per kamer: 2
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen babybedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie om verrijdbare/extra bedden en een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Huisdieren zijn alleen in specifieke kamers toegestaan. Ook andere huisdierbeperkingen gelden (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie Toeslagen). Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. CAD 5.00–20.00 per persoon
- Toeslag voor huisdieren: CAD 20.00 per huisdier, per nacht
- Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
- Toeslag voor extra bed: CAD 15.00 per dag
Met een verblijf bij Lakeland Inn in Cold Lake bevind je je op 10 min. lopen van Arrowhead Park en Palm Creek Park. Dit hotel ligt op 0,9 km van Advocate Square en op 1,1 km van Shipwreck Park.
Doe of je thuis bent in één van de 121 kamers met een koelkast en een lcd-televisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een bureau, een koffiezetapparaat/waterkoker en een telefoon met gratis lokale gesprekken.
Profiteer van een 24-uurs fitnesscentrum of maak gebruik van gratis wifi of een open haard in de lobby. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn barbecues, een bankethal en een automaat.
Geniet van Amerikaanse gerechten bij Bridges Casual Restaurant, een van de vele eetgelegenheden van dit hotel, naast 4 restaurants en een koffiebar/café. Wil je even ontspannen? Kom tot rust met een lekker drankje in één van de 2 bars/lounges. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 13.00 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een 24-uurs businesscentrum, een 24-uurs receptie en meertalig personeel. Dit hotel beschikt over 6 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Cold Lake
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}