general_help_center_title

general_help_center_description

Las Villas de Amadores

Avda Tenerife 32, Amadores, Mogan
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Wanneer je verblijft bij Las Villas de Amadores in Mogan bevind je je bij een winkelcentrum, op 5 min. rijden van Playa de Amadores en Playa del Cura. Dit aparthotel voor families ligt op 12,6 km van Haven van Mogan en op 22,1 km van Yumbo Shopping Center.

Hotelinrichting

Verwen jezelf met massages wanneer je de spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Enkele voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Conciërgeservices
  • Aantal kamers: 51
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Spelletjesruimte
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • Picknickplaats
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Volledig uitgeruste spa
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Snackbar / deli
  • Gratis zelf parkeren
  • Bagageopslag
  • Terras
  • Aanzoek/romantiek-pakketten beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift

Kamerinrichting

  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Balkon
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Luxe beddengoed
  • Roomservice
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis mineraalwater
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Bidet
  • Keuken
  • Alleen douche
  • Koelkast / vriezer
  • Kookplaat
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Donzen dekbed
  • Matrassen van traagschuim
  • Aparte woonkamer
  • Douchekop met hydromassage
  • Gratis babybedden
  • Extra bedden (toeslag)
  • Wasmachine
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Kinderstoel
  • Champagneservice
  • Zeep
  • Shampoo
  • Toiletpapier

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Las Villas de Amadores

Avda Tenerife 32, Amadores, Mogan, Canarische Eilanden, Spanje
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 16.00 uur - op elk moment
  • Check-Out: middernacht
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Alleen hulpdieren toegestaan
  • Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Bankpas
  • Omschrijving
  • Wanneer je verblijft bij Las Villas de Amadores in Mogan bevind je je bij een winkelcentrum, op 5 min. rijden van Playa de Amadores en Playa del Cura. Dit aparthotel voor families ligt op 12,6 km van Haven van Mogan en op 22,1 km van Yumbo Shopping Center.

    Doe of je thuis bent in één van de 51 kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Je bed met traagschuim matras komt met donzen dekbedden en luxe beddengoed. Dankzij gratis wifi blijf je online en een flatscreentelevisie zorgt voor het kijkplezier. Bij de voorzieningen horen een kluis en een magnetron en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Verwen jezelf met massages wanneer je de spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fietsenverhuur. Enkele voorzieningen van dit aparthotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en een spelletjesruimte.

    Haal iets lekkers bij de snackbar/deli of blijf gewoon op je kamer en profiteer van de roomservice van dit aparthotel.

    Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een lift. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
    • De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
    • De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: raambeveiliging
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
    • Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 16.00 uur. Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken. Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
    • Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
    • Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen (hiervoor gelden toeslagen, die je kunt nalezen in de sectie 'Kosten'). De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging.
    • De accommodatie wordt professioneel schoongemaakt.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.16 per persoon, per nacht.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 55 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 4)
    • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
    • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
    • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
    • Toeslag voor extra bed: EUR 10.0 per nacht

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 9 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 11 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.