Locanda Murales
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Locanda Murales in Olbia bevind je je op 10 min. rijden van Port of Olbia en Piazza Matteotti. Dit hotel ligt op 11,8 km van Pittulongu-strand en op 14,3 km van Port of Golfo Aranci.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 7
- Barbecue(s)
- Wasserij
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Receptie (beperkte openingstijden)
- Stomerij / wasserijservice
- Vergaderruimtes:
- Aparte rookruimtes
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Gratis zelf parkeren
- Aantal bars / lounges: 1
- Bagageopslag
Kamerinrichting
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Klimaatregeling in de kamer (airco)
- Alleen douche
- Haardroger (op verzoek)
- Satellietzenders
- Flatscreentelevisie
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Locanda Murales
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - 16.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards.
- Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
- Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 16 jaar.
Met een verblijf bij Locanda Murales in Olbia bevind je je op 10 min. rijden van Port of Olbia en Piazza Matteotti. Dit hotel ligt op 11,8 km van Pittulongu-strand en op 14,3 km van Port of Golfo Aranci.
Overnacht in één van de 7 kamers met een flatscreentelevisie. Op je kamer heb je een tv met satellietzenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Gasten van Locanda Murales kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.00 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Nog meer populaire hotels in Olbia
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}




























