general_help_center_title

general_help_center_description

Mesón de la Chinantla

Benito Juarez Blvd. #1684, Col. El Reposo, Z.C., San Juan Bautista Tuxtepec
Beoordelingen door onze klanten
Goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Mesón de la Chinantla ligt in San Juan Bautista Tuxtepec, op 5 min. rijden van Multiplaza Tuxtepec en Kathedraal van Sint Johannus de Doper. Dit hotel ligt op 2,3 km van Parque Nacional Benito Juárez en op 3 km van Modelo Bierbrouwerij.

Hotelinrichting

Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 60
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Businesscentrum
  • Stomerij / wasserijservice
  • Vergaderruimtes:
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Bagageopslag
  • 24-uurs fitnessfaciliteiten
  • Terras
  • Gratis kinderclub

Kamerinrichting

  • Aantal badkamers: 1

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Mesón de la Chinantla

Benito Juarez Blvd. #1684, Col. El Reposo, Z.C., San Juan Bautista Tuxtepec, Oaxaca, Mexico
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 15.00 uur
  • Check-Out: 13.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Huisdieren welkom
  • Maximumgewicht huisdier (kg) is: 4
  • Maximumgewicht huisdier (lbs) is: 9
  • Max. aantal huisdieren per kamer: 1
  • Huisdieren welkom (geen toeslagen)
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Omschrijving
  • Mesón de la Chinantla ligt in San Juan Bautista Tuxtepec, op 5 min. rijden van Multiplaza Tuxtepec en Kathedraal van Sint Johannus de Doper. Dit hotel ligt op 2,3 km van Parque Nacional Benito Juárez en op 3 km van Modelo Bierbrouwerij.

    Doe of je thuis bent in één van de 60 klimaatgeregelde kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. Badkamers hebben een douche en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en gratis mineraalwater en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum niet mis. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.

    Stil je honger met een lunch of diner bij Legado, een restaurant gespecialiseerd in regionale gerechten. Je kunt ook lekker binnen blijven en van de roomservice (beperkte tijden) profiteren. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 11.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. MXN 100.00 per persoon
    • Toeslag voor extra bed: MXN 100.0 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 5 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 13 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.