general_help_center_title

general_help_center_description

OLYMP Apartcomplex

Sveti Vlas, Sveti Vlas
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij OLYMP Apartcomplex in Nessebar bevind je je op een kwartiertje rijden van Sunny Beach (strand) en Aqua Paradise. Dit hotel bij het strand ligt op 0,6 km van Centraal Strand van Sveti Vlas en op 1,4 km van Nieuw Strand van Sveti Vlas.

Hotelinrichting

Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en een kapsalon.

Hotelinrichting

  • Kapsalon
  • Geldautomaat / bankservice
  • Aantal kamers: 75
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Tuin
  • Kinderzwembad
  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs receptie
  • Snelle uitcheckservice
  • Snelle incheckservice
  • Gratis wifi
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Aantal poolbars: 1
  • Terras
  • Klamboes

Kamerinrichting

  • Airconditioning
  • Televisie
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Badjassen
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Strijkijzer / strijkplank
  • Kitchenette
  • Balkon
  • Aparte zitruimte
  • Slaapbank
  • Geluiddichte kamers
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Alleen douche
  • Aparte eetruimte
  • Kookplaat
  • Kabelzenders
  • Babybedden (toeslag)
  • Aparte slaapkamer
  • Extra bedden (toeslag)
  • Elektrische waterkoker
  • Oven
  • Handdoeken beschikbaar
  • Broodrooster
  • Gratis thee/oploskoffie
  • Minikoelkast

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

OLYMP Apartcomplex

Sveti Vlas, Sveti Vlas, Nessebar, Boergas, Bulgarije
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - 04.00 uur
  • Check-Out: 11.30 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij OLYMP Apartcomplex in Nessebar bevind je je op een kwartiertje rijden van Sunny Beach (strand) en Aqua Paradise. Dit hotel bij het strand ligt op 0,6 km van Centraal Strand van Sveti Vlas en op 1,4 km van Nieuw Strand van Sveti Vlas.

    Doe of je thuis bent in één van de 75 klimaatgeregelde kamers met een magnetron. Alle kamers hebben een balkon. Op je kamer heb je een tv met kabelzenders die zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers.

    Laat jezelf verwennen met onsite massages of geniet van recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi en een kapsalon.

    Gasten van OLYMP Apartcomplex kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Ontspan met je favoriete drankje in een bar/lounge of een poolbar. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.30 uur tot 10.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn een snelle incheckservice, een snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.

    • Toeslag voor het continentaal ontbijt: ca. EUR 3.50 per persoon
    • Parkeerkosten: EUR 10 per dag
    • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
    • Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
    • Toeslag voor extra bed: EUR 5.0 per dag

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 4 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 14 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.