general_help_center_title

general_help_center_description

Hotel Quellenhof Leukerbad

Promenade 13, Leukerbad
Beoordelingen door onze klanten
Fantastisch
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Hotel Quellenhof Leukerbad in Leukerbad bevind je je vlak bij de skiliften, vlak bij Walliser Alpentherme en op 4 min. lopen van Leukerbad Ski Resort. Dit hotel voor families ligt op 0,4 km van Torrentbahn en op 0,8 km van Leukerbad Therme.

Hotelinrichting

Profiteer niet alleen van de handige toegang tot de piste die dit hotel aanbiedt, maar ook van fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een skiopslagruimte. Dankzij de gratis lokale shuttle wordt de reis naar nabije bezienswaardigheden een fluitje van een cent.

Hotelinrichting

  • Lift
  • Aantal kamers: 33
  • Aantal verdiepingen: 6
  • Skiopslag
  • Spelletjesruimte
  • Tuin
  • Gratis ontbijt
  • Kluis bij receptie
  • Gratis kranten in de lobby
  • Receptie (beperkte openingstijden)
  • Toegang tot piste
  • Rookvrije accommodatie
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale shuttleservice
  • Aantal restaurants: 1
  • Zelf parkeren (toeslag)
  • Aantal bars / lounges: 1
  • Skipassen beschikbaar
  • Lang parkeren (toeslag)
  • Terras

Kamerinrichting

  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Kluis in de kamer
  • Bureau
  • Roomservice
  • Alleen douche
  • Kabelzenders
  • Flatscreentelevisie
  • Gratis wifi
  • Verwarming
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Hotel Quellenhof Leukerbad

Promenade 13, Leukerbad, Wallis, Zwitserland
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 15.00 uur - 21.00 uur
  • Check-Out: 11.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • Mastercard
  • Visa
  • Contante betalingen niet toegelaten
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Hotel Quellenhof Leukerbad in Leukerbad bevind je je vlak bij de skiliften, vlak bij Walliser Alpentherme en op 4 min. lopen van Leukerbad Ski Resort. Dit hotel voor families ligt op 0,4 km van Torrentbahn en op 0,8 km van Leukerbad Therme.

    Overnacht in één van de 33 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers zijn uitgerust met gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een kluis en een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Profiteer niet alleen van de handige toegang tot de piste die dit hotel aanbiedt, maar ook van fietsenverhuur. Andere kenmerken van dit hotel zijn gratis wifi, een spelletjesruimte en een skiopslagruimte. Dankzij de gratis lokale shuttle wordt de reis naar nabije bezienswaardigheden een fluitje van een cent.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je van 08.00 uur tot 10.30 uur genieten van een gratis ontbijtbuffet. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, een kluis bij de receptie en een lift. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
    • Contactloos betalen is mogelijk
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.

    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
    • Gasten kunnen overal contactloos betalen.

    De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

    • De stad heft de volgende belasting: CHF 6.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en CHF 3.00, per nacht voor gasten van 6 tot 16 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar.

    We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

    • Parkeerkosten: CHF 14 per dag
    • Toeslag voor lang parkeren: CHF 70 per week

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 3 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 9 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.