Pink Beach Guest House
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Pink Beach Guest House bevind je je in het hart van Shanklin, vlak bij Strand van Shanklin en op 5 min. lopen van Rylstone Gardens. Deze bed & breakfast bij het strand ligt op 31,6 km van Gunwharf Quays en op 37 km van Portsmouth Historic Dockyard.
Hotelinrichting
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 22
- Tuin
- Gratis ontbijt
- Picknickplaats
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Zelf parkeren (toeslag)
- Bagageopslag
- Reserveringen verplicht voor parkeerplaatsen in de buurt
- Terras
Kamerinrichting
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Espressoapparaat
- Geluiddichte kamers
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Alleen douche
- Bad/douchecombinatie
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Wifi (toeslag)
- Handdoeken beschikbaar
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Pink Beach Guest House
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 16.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Betaalmethodes
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Geen liften
- Kinderen niet toegelaten
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- Kinderen t/m 17 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
- Parkeerkosten: GBP 8 per dag
Met een verblijf bij Pink Beach Guest House bevind je je in het hart van Shanklin, vlak bij Strand van Shanklin en op 5 min. lopen van Rylstone Gardens. Deze bed & breakfast bij het strand ligt op 31,6 km van Gunwharf Quays en op 37 km van Portsmouth Historic Dockyard.
Doe of je thuis bent in één van de 22 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.
Een gratis uitgebreid ontbijt is inbegrepen.
Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Shanklin
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}