Qudos
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Qudos bevind je je centraal in Salisbury, op 2 min. rijden van Kathedraal van Salisbury en op 11 min. van New Forest National Park. Dit pension ligt op 16,1 km van Stonehenge en op 0,2 km van Market Square.
Hotelinrichting
Hotelinrichting
- Aantal kamers: 11
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Kluis bij receptie
- Rookvrije accommodatie
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Zelf parkeren (toeslag)
- Aantal bars / lounges: 1
- Parkeerplaatsen in de straat
- Afstand van accommodatie (ft)656
- Afstand van accommodatie (meter)200
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke lounge
Kamerinrichting
- Televisie
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Privébadkamer
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Bureau
- Verduisterende gordijnen
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Bad of douche
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Zeep
- Shampoo
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Qudos
- Hotelbeleid
- Check-In: 14.00 uur - 22.00 uur
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen liften
- Geluiddichte kamers niet gegarandeerd
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Eén kind t/m 5 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Toeslag voor het uitgebreid ontbijt: ca. GBP 11.95 per persoon
- Toeslag voor beveiligd parkeren: GBP 7.50 per nacht
- Toeslag voor parkeren in de buurt: GBP 7.50 per dag (op 200 meter afstand)
Met een verblijf bij Qudos bevind je je centraal in Salisbury, op 2 min. rijden van Kathedraal van Salisbury en op 11 min. van New Forest National Park. Dit pension ligt op 16,1 km van Stonehenge en op 0,2 km van Market Square.
Overnacht in één van de 11 kamers met een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
Gasten van Qudos kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Sluit je dag af met een drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een uitgebreid ontbijt geserveerd van 07.30 uur tot 11.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur.
Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.
Deze accommodatie heeft geen receptie. Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie. De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. Inchecken kan op zondag tussen 14.00 en 18.00 uur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Salisbury
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}































