general_help_center_title

general_help_center_description

Sakura Villa

Kommala, Bentota
Beoordelingen door onze klanten
Zeer goed
Beoordelingen door onze klanten
  • Beschikbaarheid en prijs opvragen

Kaart

Met een verblijf bij Sakura Villa bevind je je in het hart van Bentota. Kande Vihare Temple en Beruwela Harbour liggen op een kwartiertje rijden. Dit hotel met een spa ligt op 6,7 km van Moragalla Beach en op 10 km van Brief Garden, Bevis Bawa.

Hotelinrichting

Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een buitenzwembad, een binnenzwembad en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, gratis oppasservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Dankzij de strandshuttle (toeslag) wordt je bezoekje aan het strand een fluitje van een cent.

Hotelinrichting

  • Aantal kamers: 5
  • Aantal verdiepingen: 2
  • Aantal gebouwen of torens: 1
  • Vervoer van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Barbecue(s)
  • Koffie/thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Ontbijt beschikbaar (toeslag)
  • Wasserij
  • Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
  • Tuin
  • Kluis bij receptie
  • Spaservices ter plaatse
  • 24-uurs receptie
  • Volledig uitgeruste spa
  • Rookvrije accommodatie
  • Snelle incheckservice
  • Hulp bij uitstapjes / tickets
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Aantal restaurants: 1
  • Aantal binnenzwembaden: 1
  • Aantal buitenzwembaden: 1
  • Gratis zelf parkeren
  • Vervoer van/naar het strand (toeslag)
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Terras
  • Gratis babysitting of kinderopvang
  • Klamboes
  • Met zijn tweeën/besloten dineren

Kamerinrichting

  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Koffiezetapparaat / waterkoker
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Balkon
  • Plafondventilator
  • Bureau
  • Klimaatregeling in de kamer (airco)
  • Aparte zitruimte
  • Geluiddichte kamers
  • Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
  • Gratis mineraalwater
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kinderopvang op de kamer (toeslag)
  • Alleen douche
  • Gratis wifi
  • Gratis kabelinternet
  • Balkon of terras
  • Gemeenschappelijke keuken
  • Handdoeken beschikbaar
  • Beddengoed beschikbaar
  • Verhoogde toilet
  • Verlaagd aanrechtblad/verlaagde wasbak

Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel

Sakura Villa

Kommala, Bentota, Galle District, Zuidelijke Provincie, Sri Lanka
  • Hotelbeleid
  • Check-In: 14.00 uur - middernacht
  • Check-Out: 12.00 uur
  • Minimale incheckleeftijd is 18
  • Huisdieren
  • Geen huisdieren toegelaten
  • Geen huis- of hulpdieren toegelaten
  • Betaalmethodes
  • American Express
  • Carte Blanche
  • Diners Club
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa
  • Contanten
  • UnionPay
  • Pinpassen niet aanvaard
  • Diversen
  • Geen extra bedden beschikbaar
  • Geen babybedden beschikbaar
  • Geen liften
  • Omschrijving
  • Met een verblijf bij Sakura Villa bevind je je in het hart van Bentota. Kande Vihare Temple en Beruwela Harbour liggen op een kwartiertje rijden. Dit hotel met een spa ligt op 6,7 km van Moragalla Beach en op 10 km van Brief Garden, Bevis Bawa.

    Doe of je thuis bent in één van de 5 kamers. Er is wifi en kabelinternet. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een bureau en een koffiezetapparaat/waterkoker en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.

    Ontspan met massages, lichaamsbehandelingen en gezichtsbehandelingen wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Je vindt de recreatieve voorzieningen vast leuk, met onder meer een buitenzwembad, een binnenzwembad en fietsenverhuur. Dit hotel bevat ook gratis wifi, gratis oppasservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Dankzij de strandshuttle (toeslag) wordt je bezoekje aan het strand een fluitje van een cent.

    Geniet van een maaltijd in het restaurant of blijf op je kamer en profiteer in dit hotel van de roomservice (beperkte tijden). Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker à-la-carte-ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 09.00 uur. 

    Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een snelle incheckservice en een 24-uurs receptie. Een shuttleservice van/naar de luchthaven is 24 uur per dag tegen betaling beschikbaar en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.

    • Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
    • Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
    • Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
    • Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
    • De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos
    • Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

    Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor geldt mogelijk een toeslag). Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools.

    • In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
    • Contactloos uitchecken is mogelijk.

    • Toeslag voor het à-la-carte-ontbijt: ca. USD 6 per persoon
    • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 100 per voertuig (enkele reis)

    Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Nog 7 andere mensen bekijken op dit moment dit hotel.
Dit hotel is in de afgelopen drie dagen 14 keer geboekt.
{info}
U bent te lang niet actief geweest. De aanbiedingen zijn mogelijk inmiddels verstreken. Laadt u de aanbiedingen alstublieft opnieuw in, door hier te klikken

Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.

Register
Maak een account aan en profiteer van exclusieve deals en directe kortingen.
Register

Gecertificeerde afhandeling van uw betaling

De veiligheidsnormen bij onze betalingsafwikkeling voldoen aan de hoogste eisen. Dit keurmerk bevestigt u dat de betalingen met creditcard hier veilig zijn.

Meertalige klantenservice

Onze meertalige reisspecialisten zorgen voor uw reserveringen. Wij zijn de klok rond beschikbaar voor onze klanten.

Directe bevestiging van uw boeking

Uw boeking wordt zo direct bevestigd Uw reisbescheiden kunt u na de boeking heel handig zelf uitprinten.