Millennium Hotel London Knightsbridge
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Millennium Hotel London Knightsbridge bevind je je centraal in Londen, vlak bij Sloane Street en op 5 min. lopen van Harrods. Dit hotel met een groen/duurzaam beleid ligt op 1,6 km van Victoria and Albert Museum (V&A) en op 2,1 km van Hyde Park Corner.
Hotelinrichting
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Hotelinrichting
- Lift
- Geldautomaat / bankservice
- Conciërgeservices
- Aantal kamers: 222
- Aantal verdiepingen: 14
- Aantal gebouwen of torens: 1
- Ontbijt beschikbaar (toeslag)
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Kluis bij receptie
- Meertalig personeel
- 24-uurs receptie
- Businesscentrum
- Portier
- Stomerij / wasserijservice
- Rookvrije accommodatie
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Aantal restaurants: 1
- Aantal vergaderruimtes: 3
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Computerstation
- Aantal bars / lounges: 1
- Aantal koffiebars of cafés: 1
- Bagageopslag
- Designerwinkels ter plaatse
- Winkelcentrum ter plaatse
- Feestruimte
- Afstand van accommodatie (ft)33
- Afstand van accommodatie (meter)10
- Toegangstijden parkeerterrein: 24 uur per dag
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
- Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Roomservice (beperkte tijden)
- Televisie
- Minibar
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Kluis in de kamer
- Bureau
- Betaalfilms
- Strijkijzer / strijkplank (op verzoek)
- Gratis mineraalwater
- Verduisterende gordijnen
- Pantoffels
- Bad/douchecombinatie
- Satellietzenders
- Gratis wifi
- Gratis kabelinternet
- iPod dock
- Verbonden/aangrenzende kamers beschikbaar
- Gratis babybedden
- Verwarming
- Elektrische waterkoker
- Draagbare ventilator
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Smart-tv
- Laptopvriendelijke werkplek
- Ledlampen
- Recycling
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Millennium Hotel London Knightsbridge
- Hotelbeleid
- Check-In: 15.00 uur - op elk moment
- Check-Out: 12.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Diners Club
- Mastercard
- Visa
- Contanten
- Bankpas
- UnionPay
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
- Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: rookmelder, beveiligingssysteem en raambeveiliging
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Eén kind t/m 5 jaar oud verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en het aanwezige beddengoed gebruikt.
- Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Contactloos uitchecken is mogelijk.
- Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
- Toeslag voor het ontbijt voor onderweg: ca. GBP 24 voor volwassenen en ca. GBP 12 voor kinderen
- Toeslag voor parkeren in de buurt: GBP 45 per dag (op 10 meter afstand; 24 uur geopend)
- Toeslag voor vroeg inchecken: GBP 30.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Millennium Hotel London Knightsbridge bevind je je centraal in Londen, vlak bij Sloane Street en op 5 min. lopen van Harrods. Dit hotel met een groen/duurzaam beleid ligt op 1,6 km van Victoria and Albert Museum (V&A) en op 2,1 km van Hyde Park Corner.
Doe of je thuis bent in één van de 222 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een smart-tv. Dankzij wifi of kabelinternet blijf je online terwijl satellietzenders voor het kijkplezier zorgen. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Maak gebruik van handige voorzieningen zoals gratis wifi, conciërgeservices en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte.
Geniet van een lekker diner in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café. Ook biedt dit hotel roomservice (beperkte tijden) aan. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Op werkdagen wordt er tegen betaling een ontbijt voor onderweg geserveerd van 06.30 uur tot 10.00 uur en in het weekend is dit beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur.
Enkele van de voorzieningen zijn een businesscentrum, een stomerij/wasserijservice en een 24-uurs receptie. Dit hotel beschikt over 3 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Londen
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}