Warwick Paradise Island- All Inclusive- Adults Only
Type kamer, met prijs
Kaart
Met een verblijf bij Warwick Paradise Island- All Inclusive- Adults Only in Isla Paraíso, bevind je je aan het water, op een kwartiertje van Junkanoo Beach en Marina Village at Atlantis. Deze accommodatie met alles inbegrepen ligt op 12,4 km van Cable Beach en op 0,7 km van Tuinen van Versailles.
Hotelinrichting
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een 24-uurs healthclub, een buitenzwembad en een outdoor tennisbaan. Deze accommodatie bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Hotelinrichting
- Lift
- Fitnessfaciliteiten
- Kapsalon
- Conciërgeservices
- Plaatselijke winkels
- Aantal kamers: 240
- Aantal verdiepingen: 12
- Wasserij
- Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
- Tuin
- Kluis bij receptie
- Spaservices ter plaatse
- 24-uurs receptie
- Stomerij / wasserijservice
- Volledig uitgeruste spa
- Stoombad
- Rookvrije accommodatie
- Huwelijksservices
- Parasols bij het zwembad
- Biljarttafel
- Hulp bij uitstapjes / tickets
- Gratis wifi
- Informatieborden in braille of reliëfletters
- Aantal restaurants: 5
- Aantal vergaderruimtes: 2
- Tennisbaan ter plaatse
- Aantal buitenzwembaden: 1
- Outdoor tennisbanen: 1
- Snackbar / deli
- Parkeren (beperkt aantal plaatsen)
- Aantal bars / lounges: 2
- Aantal poolbars: 1
- Bagageopslag
- Strandligstoelen
- Ligstoelen aan het zwembad
- Strandlakens
- Terras
- 24-uurs healthclub
- Feestruimte
- Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Kamerinrichting
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkast
- Koffiezetapparaat / waterkoker
- Dagelijkse huishoudservice
- Telefoon
- Privébadkamer
- Badjassen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Strijkijzer / strijkplank
- Kluis in de kamer
- Balkon
- Bureau
- Verduisterende gordijnen
- Digitale zenders
- Flatscreentelevisie
- Gratis wifi
- Individueel gemeubileerd
- Bad of douche
- Handdoeken beschikbaar
- Beddengoed beschikbaar
- Huishoudservice op aanvraag
- Zeep
- Toiletpapier
Hotelbeleid & Eigenschappen van het hotel
Warwick Paradise Island- All Inclusive- Adults Only
- Hotelbeleid
- Check-In: 16.00 uur - middernacht
- Check-Out: 11.00 uur
- Minimale incheckleeftijd is 18
- Huisdieren
- Geen huisdieren toegelaten
- Alleen hulpdieren toegestaan
- Hulpdieren vrijgesteld van kosten / beperkingen
- Betaalmethodes
- American Express
- Discover
- Mastercard
- Visa
- Contante betalingen niet toegelaten
- Pinpassen niet aanvaard
- Diversen
- Geen extra bedden beschikbaar
- Geen babybedden beschikbaar
- Kinderen niet toegelaten
- Alleen voor volwassenen
- Omschrijving
- Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
- Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard te verstrekken voor incidentele kosten.
- Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
- Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij het inchecken een minimumleeftijd van 21.
- Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
- De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
- Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
- Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
- Van februari tot april worden kinderen t/m 18 jaar niet toegelaten.
- Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
- Contacloos inchecken en contactloos uitchecken zijn mogelijk.
- Borgsom: USD 60.00 per accommodatie, per nacht
- Resorttoeslag: USD 30 per persoon, per nacht
- Strandlakens
- Fietsenopslag
- Gebruik van het fitnesscentrum
- Gebruik van de healthclub
- Huishoudservice
- Flesje water op de kamer
- Koffie op de kamer
- Gebruik van kamerkluis
- Wasserij
- Gebruik van het zwembad
- Zelf parkeren
- Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
- Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Met een verblijf bij Warwick Paradise Island- All Inclusive- Adults Only in Isla Paraíso, bevind je je aan het water, op een kwartiertje van Junkanoo Beach en Marina Village at Atlantis. Deze accommodatie met alles inbegrepen ligt op 12,4 km van Cable Beach en op 0,7 km van Tuinen van Versailles.
Doe of je thuis bent in één van de 240 individueel gemeubileerde kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een bad of douche hebben gratis toiletartikelen en haardrogers. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een kluis en een bureau.
Verwen jezelf met massages wanneer je de volledig uitgeruste spa bezoekt. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een 24-uurs healthclub, een buitenzwembad en een outdoor tennisbaan. Deze accommodatie bevat ook gratis wifi, conciërgeservices en een kapsalon.
Stil je honger met de internationale gerechten bij The Verandah, een van de 5 restaurants van deze accommodatie. Ontspan met een lekker fris drankje van een poolbar of één van de 2 bars/lounges.
Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Deze accommodatie beschikt over 2 vergaderruimtes. Ter plaatse heb je een beperkt aantal parkeerplaatsen.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools. De algemene borgsom van deze accommodatie wordt per nacht in rekening gebracht, tot een maximum van USD 300 per verblijf.
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nog meer populaire hotels in Isla Paraíso
{title}
{tag} {traking}- {basetext} {base-taxes}
- {baseprice}
- {totaltext} {total-taxes}
- {totalprice}


































































